header
QR Kod
Sugo lite: Canlı sesli sohbet

Sugo lite: Canlı sesli sohbet

1.1.0.0 geliştirici IndiaMasterApp
(0 İncelemeler) Şubat 21, 2024
Sugo lite: Canlı sesli sohbet Sugo lite: Canlı sesli sohbet Sugo lite: Canlı sesli sohbet Sugo lite: Canlı sesli sohbet Sugo lite: Canlı sesli sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.0.0
Güncelle
Şubat 21, 2024
Geliştirici
IndiaMasterApp
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.fiya.android
Şimdi İndir

Sugo lite: Canlı sesli sohbet Hakkında Daha Fazla

SUGO Lite, sosyal bir dünya oluşturmayı hedefleyen SUGO Platformu'nun daha az yer kaplayan ve daha az veri harcayan versiyonudur.

Günümüzde birçok insanın arkadaşlık kurmaktan çekindiği ve nasıl yapacağını bilmediği bilinmektedir. Özellikle yüz yüze iletişimde utanan ve sessiz kalan bireylerin sayısı oldukça fazladır. Eğer siz de böyle bir kişiyseniz SUGO'yu mutlaka denemelisiniz! SUGO, Omi, Partying, Timo, Partying, Soulchill, Tantan gibi online sesli, görüntülü ve mesajlaşma özelliklerine sahip bir sohbet uygulamasıdır. SUGO ile aradığınız sohbetlere kavuşacaksınız!

【Güvenli Sosyallik】 SUGO, oldukça özel bir sosyal platformdur. Kullanıcıların sizi bulabilmesi için gerçek isim doğrulaması yapılması gerekmektedir. Tüm sesli, görüntülü ve mesajlı sohbetler uygulama tarafından gizli tutulmaktadır. Bu sayede rahatça sohbet edebilir ve tüm kullanıcıların mutlu olduğu bir topluluk oluşturulabilir. Ancak lütfen sohbet ederken medeni olmaya dikkat edin. İş birliğiniz için teşekkür ederiz.

【Görüntülü Sohbet】 SUGO'da dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde arkadaşlarınızla özel ve güvenli bir şekilde görüntülü arama yapabilir ve istediğinizce sohbet edebilirsiniz.

【Sesli Arama】 Güzel bir ses tonu ve güzel kelimelerle süslenmiş cümlelerle iyi geceler diyebilirsiniz.

【Konulu Ses Odaları】 Arkadaşlarınızla birlikte sesli PK'larında şarkı söyleyebilir, bilmecelerle dolu PK'lar yapabilir ve istediğiniz diğer konularda yayın yaparak birlikte sesli parti ortamını deneyimleyebilirsiniz.

【%100 Yanıt Oranı】 SUGO'da dışlanmaktan, umursanmamaktan veya yalnız kalmaktan endişe etmeyin! Çünkü tüm kullanıcılar gerçek ve herkes sizi tanımak için sabırsızlanıyor!

【Yakınınızdaki İnsanlarla Eşleşin】 Yakınınızda yaşayan insanlarla tanışmak için arama yapabilir veya eşleşme yapabilirsiniz. Bu sayede belki de sürekli karşılaştığınız ama cesaret edip sohbet edemediğiniz birisiyle eşleşip sohbet edebilirsiniz.

【Gündelik Hayat Paylaşımları】 İlginizi çeken konular hakkında paylaşımlar yaparak kafanıza uygun ve iyi anlaşacağınız insanları bulabilirsiniz.

【Kişisel Profil Sayfası Düzenleme】 Profil sayfanızda güzel resimler yayınlayarak popülerliğinizi artırabilir ve size benzer kişileri bulabilirsiniz. Ayrıca hobilerinizden bahsedebilir ve kendinizle ilgili bir ses kaydı bırakabilirsiniz.

SUGO'da herhangi bir sorununuz olduğunda resmi yönetim ekibimizle iletişime geçebilirsiniz:

E-posta: contact@sugochat.com

Umarım SUGO'da gerçek arkadaşlar edin

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.