header
QR Kod
Subway Surfers Blast

Subway Surfers Blast

1.29.0 geliştirici SYBO Games
(0 İncelemeler) Mayıs 21, 2024
Subway Surfers Blast Subway Surfers Blast Subway Surfers Blast Subway Surfers Blast Subway Surfers Blast Subway Surfers Blast

En Son Versiyon

Versiyon
1.29.0
Güncelle
Mayıs 21, 2024
Geliştirici
SYBO Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.sybogames.subwaysurfers.blast
Şimdi İndir

Subway Surfers Blast Hakkında Daha Fazla

Subway Surfers evrenindeki favori karakterlerin ile karoları eşleştir, patlat ve mekanını dekore et! Bulmacaları çöz ve her gün yeni mucizeleri açığa çıkar.

Dünyanın dört bir yanındaki milyarlarca hayranımız bizden daha fazla Subway Surfers oyunu istedi. Biz de bu istek üzerine bir patlatmalı eşleştirme oyunu olan Subway Surfers Blast’ı çıkardık. Ücretsiz sunulan eğlenceli bulmacaları çöz, yıldızları topla ve mekanını dekore et. Çevrimdışı oyun modlarında bile oynayabileceğin çok daha fazlası seni bekliyor!

Özellikler:

KARO EŞLEŞTİRME SEVİYELERİNİ GEÇ: Jake, Yutani, Fresh veya Tricky’yi tayfana ekle ve ücretsiz sunulan zorlu bulmacaları bir bir tamamla. Daha da güçlü etkiler için renkli küpleri birleştirerek yok et ve harika takviyeleri en iyi şekilde kullan.

SKATE HAVEN’I KEŞFET, İNŞA ET VE DEKORE ET: Sıkıcı odaları havalı evlere dönüştürme ve operasyon üssü olan Skate Haven’ı genişletme yolculuğunda tayfaya katıl. Ücretsiz bulmacaları çözmek için karoları eşleştirerek patlat, eşleştirme oyunu seviyelerini bir bir tamamla ve mekanını dekore etmek için eşsiz eşyaların kilidini aç.

NE KADAR KALABALIK O KADAR İYİ: TAKIM YARAT VE ÖZEL ÖDÜLLER KAZAN: Subway Surfers tayfanın en iyi olmasını sağla. Arkadaşlarınla bir araya gel, can gönderip al ve sıralamada yükselmek için karo eşleştirme seviyelerini tamamla. Havalı ödüllerin kilidini açmak için takım turnuvalarına katıl.

GÜÇ SENİNLE: Süper Ayakkabı, Zıplama Çubuğu, Hoverboard ve Sırt Roketi gibi efsanevi Subway Surfers Süreli Güçleri ile eşleştirme oyunu seviyelerini geç.

KENDİ HİKAYENİ YAZ: Tayfaya katıl ve sayısız yere seyahat et. Ücretsiz sunulan canlı ve renkli bulmacaları çözerek gittiğin yerlere hayat ver. Alanları tamamlarken Subway Surfers tayfasının hayatlarından anılar topla ve olayların gelişmesini izle.

ÇEVRİMDIŞI OYUN DESTEĞİ İLE İSTEDİĞİN YERDE OYNA: Jake ve tayfa, dilediğin yer ve zamanda hatta çevrimdışıyken bile eşleştirme oyununu oynamaya hazır! Karo eşleştirme oyununu ister 2 dakika ister 2 saat oyna ve Subway Surfers Blast ile o hak ettiğin molayı kendine ver.

Desteğe mi ihtiyacın var? Subway Surfers Blast ile eğlenceye günün her saati anında ulaşabilirsin. Oyunu indir ve hemen bulmaca çözmeye başla! Oyun tamamen ücretsiz ancak bazı oyun içi içerikler gerçek parayla da satın alınabilir.

Daha ne duruyorsun? Subway Surfers Blast’ta Jake ve Subway Surfers tayfasına katıl ve arkadaşlarınla bir araya gel!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.