header
QR Kod
Stumble Guys

Stumble Guys

0.70.1 geliştirici Scopely
(0 İncelemeler) Nisan 27, 2024
Stumble Guys Stumble Guys Stumble Guys Stumble Guys Stumble Guys Stumble Guys

En Son Versiyon

Versiyon
0.70.1
Güncelle
Nisan 27, 2024
Geliştirici
Scopely
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.kitkagames.fallbuddies
Şimdi İndir

Stumble Guys Hakkında Daha Fazla

Stumble Guys, çevrimiçi olarak en fazla 32 oyuncu ile oynanabilen çok oyunculu devasa bir parti nakavt oyunudur. Milyonlarca oyuncuya katılarak bu eğlence dolu, çok oyunculu ve nakavt odaklı Battle royale'de zafere ulaş! Koşuşturma kaosunda yer almaya hazır mısın? Koşmak, sendelemek, düşmek, zıplamak ve kazanmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Engellerden Kaç ve Rakiplerinle Savaş adlı bu oyun, farklı haritalarda ve oyun modlarında 32 oyuncuya kadar karşı karşıya gelerek heyecan dolu bir yarış deneyimi sunuyor. Rakiplerinle birlikte koşmak, düşmek ve takımlar halinde mücadele etmek için ister yarış turunda, ister hayatta kalma elemelerinde yer al. Bu süreçte eğlenirken aynı zamanda çok oyunculu kaotik bir savaş içine gireceksin ve her turda bir sonraki tura hak kazanmak için bitiş çizgisini arkadaşlarından önce geçmeye çalışacaksın. Oyunu oynadıkça eğlenceli ödüller ve yıldızlar kazanacak ve sürekli bir heyecan içinde olacaksın.

Arkadaşlarınla ve Ailenle Oyna, senin için özel bir çok oyunculu parti oluştur ve arkadaşlarını ve aileni davet et. Bu sayede onlarla birlikte oynayabilir, kimin en hızlı koştuğunu ve kaostan en iyi şekilde çıkmayı başardığını görebilirsin.

Oyunun Kilidini Aç ve Yükselt, Stumbler adı verilen karakterlerden birini seçerek onu istediğin gibi özelleştirebilir ve kişiselleştirebilirsin. Özel emojiler, animasyonlar ve adımlarla benzersiz bir tarz yaratabilir ve zafere giden yolda sendelemelerine rağmen kişiliğini gösterebilirsin.

Stumble Bileti, her ay yeni içerik özelleştirmeleri ve diğer birçok ödülle birlikte sunulan bir etkinliktir. Bu sayede oyunu oynadıkça kazanacağın biletlerle daha fazla içerik özelleştirmesi ve ödül kazanabilirsin.

Stumble Guys Dünyasını Keşfet, oynamak için 30'dan fazla harita, seviye ve oyun modu sunan bu oyun, çok oyunculu nakavt odaklı bir battle royale deneyimi sunuyor. Partine katıl ve zafere giden yolda sendelemeye, düşmeye ve kazanmaya hazır ol. Bu sayede oyunun heyecanını en hızlı şekilde yaşayabilir ve Stumble Guys dünyasını keşfedebilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.