header
QR Kod
STRK - Snapchat Arkadaş Bulma

STRK - Snapchat Arkadaş Bulma

3.0 geliştirici Aproder
(0 İncelemeler) Mayıs 17, 2024
STRK - Snapchat Arkadaş Bulma STRK - Snapchat Arkadaş Bulma STRK - Snapchat Arkadaş Bulma STRK - Snapchat Arkadaş Bulma

En Son Versiyon

Versiyon
3.0
Güncelle
Mayıs 17, 2024
Geliştirici
Aproder
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.streakersapp
Şimdi İndir

STRK - Snapchat Arkadaş Bulma Hakkında Daha Fazla

STRK, Snapchat yeni arkadaş eklemek için pratik bir uygulama. Hızlıca keşfetten sana uygun arkadaşlar ekleyip Streak kazanmaya başlayabilirsin.

Yeni Arkadaşlar Keşfet uygulaması, Snapchat kullanıcılarının birbirlerini bulup yeni arkadaşlıklar kurmalarına yardımcı olan bir sosyal platformdur. Bu uygulamada kullanıcılar, lider tablosunda üst sıralara çıkmak için Streak kazanarak daha fazla Snapchat arkadaşı edinebilirler.

Uygulama kullanıcıları, profil sayfalarında görünürlüklerini seçebilirler. Ayrıca, Snapchat kullanıcı adı, bitmoji, biyografi, cinsiyet ve yaş gibi bilgilerini de ekleyerek kendilerini tanıtabilirler.

Streak kazanmak için ödüllü reklamları izlemek, referans linkini Snapchat hikayelerinde paylaşmak ve günlük ödülleri almak gibi farklı yöntemler bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar, daha fazla streak kazanarak lider tablosunda üst sıralara çıkabilir ve daha fazla arkadaş edinebilirler.

Uygulamada ayrıca, kullanıcıların profil sayfalarını öne çıkarmalarına olanak sağlayan paketler de bulunmaktadır. Bu paketler sayesinde, diğer kullanıcılara göre %70 daha fazla arkadaş edinme şansı elde edilir.

Uygulamada güvenlik de oldukça önemlidir. Kullanıcılar, rahatsız edici veya dolandırıcı profilleri bildirebilir ve Snapchat ile giriş yaparak hesaplarına istedikleri zaman erişebilirler. Ayrıca, hesaplarını istedikleri zaman silebilirler ve bu durumda listelerde görünmezler. Ancak uygulama yöneticileri, kullanıcıların gitmesini istemezler ve bu konuda yasal uyarıda bulunulmuştur.

Yasal uyarı: Bu uygulama, Snapchat ve Snap Inc. ile bağlantılı değildir. Bu nedenle, uygulamayı kullanan kişilerin Snapchat kullanım şartlarını kabul etmeleri gerekmektedir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.