header
QR Kod
Sticker ve emoji - WASticker

Sticker ve emoji - WASticker

1.0.10 geliştirici My Stickers App
(0 İncelemeler) Mayıs 30, 2024
Sticker ve emoji - WASticker Sticker ve emoji - WASticker Sticker ve emoji - WASticker Sticker ve emoji - WASticker Sticker ve emoji - WASticker Sticker ve emoji - WASticker

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.10
Güncelle
Mayıs 30, 2024
Geliştirici
My Stickers App
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.wasticker.stickers.emoji
Şimdi İndir

Sticker ve emoji - WASticker Hakkında Daha Fazla

WhatsApp sohbetleri için emojiler ve çıkartmalar, WASticker. Aşk çıkartmaları, metinli emojiler ve animasyonlu çıkartmalar gönderin. Yeni çıkartma paketlerini indirin.

WhatsApp için birçok ücretsiz çıkartma paketi sunan bir uygulamayız. Bu uygulamada tamamen ücretsiz çıkartma paketlerinden oluşan geniş bir koleksiyon bulacaksınız. Metin, sevimli hayvanlar ve kalpler gibi WhatsApp için stickers ile karşılaşacaksınız. Ayrıca yazılı emoji ve aşık emoji gibi özel tasarımlarımız da mevcut. Bu uygulamada günaydın, iyi geceler ve günlük kullanabileceğiniz çıkartmalar da bulunuyor. WhatsApp'a istediğiniz zaman kolayca yükleyebileceğiniz ve kalıcı olarak yeni çıkartmaların eklendiği bir uygulamayız. Tatil temalı çıkartmalar da zaman zaman güncellemelerle uygulamamıza eklenecektir.

Animasyonlu çıkartmalar ile sohbetlerinizde öne çıkabilirsiniz. Aşk, gülümseme, havalı gibi çeşitli kategoriler için animasyonlu sticker'lar oluşturduk. Bu animasyonlu çıkartmalar duygularınızı daha yoğun bir şekilde iletecek ve konuşmalarınızı daha özel kılacaktır. Ayrıca bu animasyonlu sticker'lar WhatsApp, Facebook, Telegram, Instagram gibi çeşitli sosyal ağlarda da paylaşılabilir.

Kolay gönder özelliği ile WhatsApp için favori çıkartmalarınızı seçebilir ve ücretsiz ve kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Ardından dilediğiniz bir WhatsApp sohbetinde arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Uygulamamızda yer alan MyStickers özelliği sayesinde WhatsApp sohbetlerinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca Mutlu Yıllar 2024 temalı çıkartmalarımız da mevcuttur.

Bu uygulama sayesinde WhatsApp sohbetleriniz daha eğlenceli ve renkli hale gelecek. Ücretsiz ve kolay kullanım özelliği sayesinde dilediğiniz zaman çıkartmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Geniş koleksiyonumuz sayesinde her zevke ve duruma uygun çıkartmalar bulabilirsiniz. WhatsApp sohbetlerinizde duygularınızı daha iyi ifade etmek ve eğlenceli anlar yaşamak için bu uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.