header
QR Kod
Steam

Steam

3.7.7 geliştirici Valve Corporation
(0 İncelemeler) Nisan 28, 2024
Steam Steam Steam Steam Steam Steam

En Son Versiyon

Versiyon
3.7.7
Güncelle
Nisan 28, 2024
Geliştirici
Valve Corporation
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.valvesoftware.android.steam.community
Şimdi İndir

Steam Hakkında Daha Fazla

Ücretsiz Steam mobil uygulamasıyla Steam'e her yerden erişebilirsiniz. Steam hesabınızı koruma altına alırken aynı zamanda bilgisayar oyunları satın alın, en güncel oyun ve topluluk haberlerini takip edin.
ve filtreler ile kütüphane ve etkinliklerinizi kolayca yönetin

Steam'de Alışveriş Yapın, bilgisayar oyunlarının bulunduğu bir platformdur. Telefonunuzdan Steam'in oyun kataloğuna göz atabilir ve indirimleri kaçırmadan alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayede oyunlarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerden satın alabilirsiniz.

Steam Guard, hesabınızı hem koruyan hem de daha hızlı giriş yapmanızı sağlayan iki faktörlü kimlik doğrulayıcı özelliğidir. Bu özellik sayesinde hesabınıza sadece sizin erişiminiz mümkün olacak ve giriş işleminiz daha güvenli hale gelecektir. QR koduyla giriş yapabilir veya giriş onaylaması seçeneğiyle daha kolay bir şekilde hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Yeni kütüphane görünümü sayesinde oyunlarınızın içeriklerini, tartışmalarını, rehberlerini ve desteği pratik bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, bilgisayarınızdaki oyunlarınızın indirme ve güncelleme işlemlerini de telefonunuzdan yönetebilirsiniz.

Takas ve Topluluk Pazarı Onayları özelliği sayesinde takas ve satış işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuzdan bu işlemleri onaylayarak daha pratik bir şekilde takas ve satış yapabilirsiniz.

Uygulamada birden fazla hesap kullanabilme desteği, özelleştirilebilir sekmeler ve filtreler ile kütüphane ve etkinliklerinizi kolayca yönetme imkanı sunar. Ayrıca, kütüphaneniz temel alınarak size özel bir haber akışı oluşturulur ve en güncel haberler, etkinlikler ve içerik güncellemeleri bu akışta yer alır. Steam Topluluğu'nun tümüne erişebilir, arkadaşlarınızın aktivitelerine, gruplara, ekran görüntülerine ve cüzdana erişebilirsiniz. Mobil ekranlar için gezinme deneyimi iyileştirilmiş ve yetkilendirilmiş aygıtlarınızın erişimlerini yönetme imkanı sunulmuştur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.