header
QR Kod
Stars Messenger Kids Safe Chat

Stars Messenger Kids Safe Chat

0.1.150 geliştirici Connect Works
(0 İncelemeler) Şubat 17, 2024
Stars Messenger Kids Safe Chat Stars Messenger Kids Safe Chat Stars Messenger Kids Safe Chat Stars Messenger Kids Safe Chat Stars Messenger Kids Safe Chat Stars Messenger Kids Safe Chat

En Son Versiyon

Versiyon
0.1.150
Güncelle
Şubat 17, 2024
Geliştirici
Connect Works
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.messaging.stars
Şimdi İndir

Stars Messenger Kids Safe Chat Hakkında Daha Fazla

If you are looking for a private and safe kids messenger app that allows you to text and video chat with your family and friends without getting spammed by strangers or bullies, then you are at the right place. Welcome to Stars Messenger Kids - The ultimate kids messaging and video chatting app that provides you super safe and spam-free environment where you can easily chat and video calls with your family and friends. Our kids messenger app provides you full control in your hands so no one can text or call you without your approval, this is what makes our Stars Messenger Kids app safer than other kids messenger apps.

Stars Messenger Kids, çocuklar için kullanışlı ve kolay bir mesajlaşma uygulamasıdır. Tüm yaş gruplarındaki çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır, böylece herhangi bir yaşta çocuklar uygulamamızı kullanabilir ve ondan faydalanabilir. Stars Messenger Kids uygulaması, çocukların aileleri ve arkadaşlarıyla telefon numarası olmadan güvenli bir şekilde sohbet etmelerine, video aramaları yapmalarına ve grup video sohbetlerine katılmalarına olanak tanır. Çocuklar, aile üyeleri, yakın arkadaşları veya sınıf arkadaşlarıyla özel gruplar oluşturabilir ve özel sohbetler ve video aramalarının keyfini çıkarabilirler. Ayrıca grup üyeleriyle fotoğraflar, videolar ve sesli mesajlar paylaşabilirler. Stars Messenger Kids uygulaması, Wi-Fi bağlantısı olan herhangi bir yerde ve zamanda kullanılabilen %100 ücretsiz bir uygulamadır. Ayrıca, çocuklar iPhone, iPad, iPod ve diğer Apple olmayan cihazlarında da Stars Messenger Kids uygulamasını kullanabilirler.

Stars Messenger Kids, yabancıların sizi spam yapamayacağı özel ve güvenli bir çocuk mesajlaşma uygulamasıdır. Stars Messenger Kids, arkadaş kodu kullanarak sizi yabancılardan, zorbalardan ve spamcılardan korur. Birisi sizinle bağlantı kurmak istiyorsa, Stars kullanıcı adınızı ve arkadaş kodunuzu kullanarak sizinle bağlantı kurması gerekir; benzer şekilde, birisi özel grubunuza katılmak istiyorsa, özel grup numaranızı ve grup kodunuzu kullanarak özel grubunuza katılabilir. Arkadaş kodu/grup kodu olmadan, spamcılık çok uzakta, hiç kimse size tek bir arkadaşlık isteği bile gönderemez. Bu şekilde, Stars Messenger Kids uygulaması sizi tüm spamcılardan korur ve onlar size hiçbir şekilde spam yapamaz. Eğer arkadaş kodunuzun yanlış ellere geçtiğini ve istenmeyen arkadaşlık istekleri aldığınızı fark ederseniz, sorun değil! Arkadaş kodunuzu istediğiniz zaman kolayca sıfırlayabilir ve onları engelleyebilirsiniz.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER - Stars Messenger Kids uygulaması ücretsizdir. - Çocuk Mesajlaşma Uygulaması için telefon numarasına ihtiyaç yoktur. - Çocuklar için %100 güvenli ve spamdan uzak bir ortam. - Stars Messenger Kids uygulaması kullanıcılarına ücretsiz sesli ve video aramaları sunar. - Arkadaşlarınız ve ailenizle tek tıklamayla metin mesajları gönderebilirsiniz. - Arkadaşlarınız ve ailenizle fotoğraflar, videolar ve sesli mesajlar paylaşabilirsiniz. - Çocukların sohbetlerini daha eğlenceli hale getirmek için harika mesaj tarzları mevcuttur. - Takılmak ve buluşmak için grup video sohbetleri. - Çocuklar için güvenli ifadelerle duygularını ifade etmelerine olanak sağlayan emojiler. - Süper özel ve güvenli çocuk mesajlaşma uygulaması. - Bir tıklamayla önceden tanımlanmış veya özel hızlı mesajlar gönderebilirsiniz. - iPhone, iPad, iPod ve diğer Apple olmayan cihazlar gibi birçok cihazı destekler. - Aile, arkadaşlar veya sınıf arkadaşları

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.