header
QR Kod
Star Wars™: Galaxy of Heroes

Star Wars™: Galaxy of Heroes

0.33.1486183 geliştirici ELECTRONIC ARTS
(0 İncelemeler) Nisan 16, 2024
Star Wars™: Galaxy of Heroes Star Wars™: Galaxy of Heroes Star Wars™: Galaxy of Heroes Star Wars™: Galaxy of Heroes Star Wars™: Galaxy of Heroes Star Wars™: Galaxy of Heroes

En Son Versiyon

Versiyon
0.33.1486183
Güncelle
Nisan 16, 2024
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ea.game.starwarscapital_row
Şimdi İndir

Star Wars™: Galaxy of Heroes Hakkında Daha Fazla

En sevdiğin karanlık ve aydınlık taraf kahramanlarıyla galaksinin efendisi olmak için efsane yerlerde savaşarak Star Wars™ rüyanı yaşa. Solo™: Bir Star Wars™ Hikayesi, Star Wars™: Son Jedi™ ve Rogue One™: Bir Star Wars™ Hikayesi dahil her dönemin karakterlerini kullanarak hayalindeki mangayı oluşturup özelleştir. Destansı tur tabanlı RPG savaşlarına katılarak, dev boss'ların karşısına çıkarak ve uzayda Milenyum Şahini gibi efsane gemileri kullanarak stratejini bir üst seviyeye çıkar!

En İyi Timi Kur uygulaması, Star Wars evreninden kahramanlar ve karakterler arasından seçim yaparak güçlü aydınlık ve karanlık taraf timleri oluşturmanıza olanak sağlayan bir RPG oyunudur. Stratejinizi geliştirin ve kritik hamleler yaparak birbirine uyumlu yeteneklere sahip takım arkadaşlarıyla savaşın.

Galaksinin Efendisi Ol ve galaktik holo oyunlarında rakiplerinizi yenerek zirveye çıkın. Kahramanlarınızın yeteneklerini geliştirerek daha güçlü saldırılar yapın ve çatışma stratejinizi bir üst seviyeye çıkarın. Sonrasında, Manga Kantini Savaşları, PvP Manga Arenası ve Manga Turnuvaları gibi etkinliklerde diğer oyuncularla savaşarak galaksiyi fethedin.

Güçlü Şampiyonlarla Oynayın ve karakterlerinize iyi donanımlar kullanarak verdikleri hasarı artırın ve zekice taktikler geliştirin. Luke Skywalker'ın Kaçınılmaz Darbe'si, Darth Vader'ın Güçle Ez'i ve Genç Han Solo'nun Aldatıcı Atış'ı gibi komuta hareketlerini kullanarak timinizi yenilmez hale getirin.

Destansı Gemi Savaşlarına Katılın ve efsanevi yıldız gemileri ve devasa Ana Gemiler elde ederek savaş filolarınızı kurun. Hızlı uzay savaşlarında soğukkanlılığınızı koruyun, destek birlikleri görevlendirin ve doğru stratejiyle savaşın gidişatını değiştirin. Eğlenceli yeni görevlere katılarak ve Filo Arenası'nda mücadele ederek kendinizi kanıtlayın. Her geminin kendine özel beceriler kazandıran mürettebatı ve stratejisi vardır, bu yüzden güçlü pilotlarınızı bir araya getirerek galaksinin en iyi filosunu oluşturun.

Loncalarda Zirveye Çıkın ve özelleştirilebilir bir Lonca oluşturarak arkadaşlarınızla birlikte Rancor, AAT Tank ve Sith Üçlü Yönetimi gibi güçlü boss'lara karşı savaşın. Loncanızla birlikte her üyenin karakter ve gemi koleksiyonunu kullanacağı Bölge Çatışmalarına katılın ve giderek gelişen savaş alanında birlikte stratejiler kurun. Bölge Savaşı'nda bölgeleri fethederek ve diğer Loncalarla karşılaşarak global liderlik tablolarında zirveye çıkarak üstünlüğünüzü gösterin.

Hizmet Şartları, Gizlilik ve Çerez Politikası ve Oyunun Son Kullanıcı Lisans Anlaşması hakkında daha fazla bilgi için uygulamanın ilgili sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, yardım ve sorularınız için EA'nın belirtilen adresini ziyaret edebilirsiniz. EA, 30 gün sonra bildirimde bulunmak şartıyla www.ea.com/1/service-updates adresinde belirtilen süre içinde online özellikleri kaldırabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.