header
QR Kod
Star Trek™ Fleet Command

Star Trek™ Fleet Command

1.000.37055 geliştirici Scopely
(0 İncelemeler) Haziran 11, 2024
Star Trek™ Fleet Command Star Trek™ Fleet Command Star Trek™ Fleet Command Star Trek™ Fleet Command Star Trek™ Fleet Command Star Trek™ Fleet Command

En Son Versiyon

Versiyon
1.000.37055
Güncelle
Haziran 11, 2024
Geliştirici
Scopely
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.scopely.startrek
Şimdi İndir

Star Trek™ Fleet Command Hakkında Daha Fazla

Sürükleyici ve çevrimiçi olan açık dünya galaksiler arası strateji oyunu Star Trek: Fleet Command'a hoş geldin! Evreni fethetmek üzere savaş, diplomatik ve liderlik becerilerini stratejik olarak kullan.

Bu uygulama, komutan James T. Kirk'in liderliğindeki gelişmiş bir yıldız üssünün son sınırına kadar takip ederek, yüzlerce ikonik subayı eklemeyi ve kötü şöhretli gemileri içeren güçlü bir filo inşa etmeyi içeriyor. Federasyon, Klingon ve Romulan güçleri arasında bir mücadele devam ederken, galaksinin savaşın eşiğindeki bir bölgesine girilecek. Kadim bir sırrı keşfet ve güç dengesini sonsuza dek değiştir. Bu uygulamada, derin stratejik RPG oynanışı ile gemileri toplayabilir, inşa edebilir ve yükseltebilirsin. Ünlü subaylar ile birlikte farklı hikaye ve görevlerde yer alarak yerel halka yardım et, korsanlarla savaş veya barışı müzakere et.

Oyuncular, J.J. Abrams filmleri, orijinal dizi, Derin Uzay Dokuz, Yeni Nesil, Keşif, Tuhaf Yeni Dünyalar, Alt Güverte ve diğerlerinden en iyi hikayeleri deneyimleyebilirler. Ayrıca, dinamik çevrimiçi çok oyunculu deneyimde güçlü oyuncu ittifaklarına katılabilir veya kendi ittifakını kurabilirsin. Kaynak ve teknoloji yönetimi ile yıldız üssünü inşa edip, yükseltip ve savunurken, yeni teknolojileri ve kaynakları keşfedebilirsin. Uygulama sürekli gelişen bir hikaye içinde çeşitli karakterler ve ortamlarla karşılaşarak, etkileşimli ve gelişen bir evrende yolculuk etmeni sağlar.

Birden fazla dil seçeneği ile oyuncuların oyunu erken erişimde oynamasına olanak sağlayan bu uygulama, aylık ücretsiz güncellemeler ile daha da gelişmeye devam edecek. Star Trek evrenindeki yolculuğuna bugün başla ve barış ve güç adına cesurca maceraya atıl. Star Trek Fleet Command uygulamasını indir ve daha önce hiç kimsenin gitmediği yerlere cesurca dal.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.