header
QR Kod
Splice - Video Editor & Maker

Splice - Video Editor & Maker

geliştirici Bending Spoons
(0 İncelemeler) Mart 14, 2024
Splice - Video Editor & Maker Splice - Video Editor & Maker Splice - Video Editor & Maker Splice - Video Editor & Maker Splice - Video Editor & Maker Splice - Video Editor & Maker

En Son Versiyon

Güncelle
Mart 14, 2024
Geliştirici
Bending Spoons
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.splice.video.editor
Şimdi İndir

Splice - Video Editor & Maker Hakkında Daha Fazla

Wonder how creators go viral with stunning videos? Try Splice and find out how easy it is to create your own masterpiece only by using your phone!

Bu uygulama, profesyonel düzeyde masaüstü düzenleme performansını, mobil cihazınız için optimize etmektedir. Sadece birkaç dokunuşla klipleri kısaltabilir, müzik ekleyebilir, hızı ayarlayabilir ve paylaşmaktan keyif alacağınız güzel filmler ve slaytlar oluşturabilirsiniz. Takipçilerinizin muhteşem video düzenlemeleriniz için çıldırmasını izleyin. Hızlı, basit, büyüleyici. Profesyonel gibi hareket halinde düzenlemek hiç bu kadar hızlı veya kolay olmamıştı.

Splice Video Editor: anında muhteşem videolar oluşturun!

🎥 TAM BİR FİLM YAPIMCI: BASİTLEŞTİRİLMİŞ DÜZENLEME + Splice, mobil cihazda videolar ve filmler yapmak için en iyi araçları sunar. + Saniyeler içinde fotoğraflarınızı ve video kliplerinizi kısaltın, kesin ve birleştirin. + Hızı hızlı veya yavaş hareket için ayarlayın. + 400'den fazla şarkıdan oluşan kütüphanemizden hızlı bir şekilde müzik ekleyin. + Başlıklar ve metin eklemeleri yapın.

🎬 PROFESYONEL VİDEO YAPIMCI VE DÜZENLEYİCİ UYGULAMASI + Fotoğraflarınızı ve videolarınızı içe aktarın ve mükemmel uzunlukta ayarlayın. + Fotoğraflarınızı ve kliplerinizi hızlı bir şekilde organize edin ve birleştirin: Video yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. + PROFESYONEL Kesici ve Kesici: Videolarınızı kırpın ve bölüp daha fazla klip oluşturun. + PROFESYONEL Birleştirici ve Katılımcı: Kliplerinizi birleştirin ve saniyeler içinde fotoğrafları bir araya getirerek inanılmaz bir montaj, slayt gösterisi veya durdurma hareketli video oluşturun. + Doğru en-boy oranını ayarlayın: Instagram (gönderiler, hikayeler ve Reels), TikTok ve YouTube gibi favori sosyal medyanız için mükemmel boyutta başyapıtlar oluşturun.

⏱️ HIZ ETKİLERİYLE VİDEO YAPMA + Hızı değiştirerek klipleri yavaşlatın veya hızlı hareketli düzenlemeler yapın. + Sosyal medyada dikkat çekin ve zaman atlamalı ve hiper zaman atlamalı ile öne çıkın.

🎶 MÜKEMMEL SOUNDTRACK SEÇİN + Videolarınıza ve slaytlarınıza mükemmel arka plan şarkısını ekleyin. + Ücretsiz müziklerden oluşan geniş bir kütüphaneden seçim yapın. + Birden fazla ses parçasını kesinlikle kırparak ve karıştırarak seslerinizi ayarlayın. + Şarkılarınızın ses düzeyini ayarlayın.

✍️ ÖZEL METİN EKLEYİN + Metin ekleyerek fotoğraf ve videoya ekleyin ve izleyicilerinizle iletişim kurun. + Projelerinizi en iyi yazı tipi, renk ve boyutu seçerek özelleştirin ve soluk alma ve soluk alma efektleri ekleyin. + Sosyal medya takipçilerinizle bağlantı kurmanın hızlı, kolay ve eğlenceli yolu.

💬 VİDEONUZU PAYLAŞIN VE KAYDEDİ

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.