header
QR Kod
Spike Stats - Valorant Tracker

Spike Stats - Valorant Tracker

1.0.529 geliştirici Crocus Games
(0 İncelemeler) Mayıs 25, 2024
Spike Stats - Valorant Tracker Spike Stats - Valorant Tracker Spike Stats - Valorant Tracker Spike Stats - Valorant Tracker Spike Stats - Valorant Tracker Spike Stats - Valorant Tracker

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.529
Güncelle
Mayıs 25, 2024
Geliştirici
Crocus Games
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
crocusgames.com.spikestats
Şimdi İndir

Spike Stats - Valorant Tracker Hakkında Daha Fazla

Spike Stats, oyuncuların Valorant performans istatistiklerini analiz etmeye ve bunları anlaşılır bir şekilde görüntülemeye odaklanan ücretsiz bir uygulamadır.

Spike Stats, oyuncuların kendi profilini, maç geçmişini ve istatistiklerini görmelerine olanak tanır. Bu Valorant API'sinden gelen verileri kullanarak performans ortalamaları ve eğilimler gibi yeni bilgiler oluşturur ve sunar. Bu veriler daha sonra oyunculara, anlaması kolay güzel grafikler halinde sunulur.

Detaylı Maç Sonuçları: Spike Stats, oyuncuların tamamladığı her maç için detaylı bilgiler sağlar. Bu, harita bilgilerini, KDA bilgilerini ve ayrıntılarını (silah türü başına öldürme gibi), KAST, raunt ayrıntıları, atış yüzdeleri ve birçok diğer veri noktalarını içerir.

Genel Bakış: Spike Stats, oyuncuların son maçlarını derleyerek, ilerlemelerinin bir özetini oluşturur. Bu özet, oyun modu başına genel kazanma oranı, harita başına kazanma oranı, kullanıcı maça saldıran veya savunan olarak başladığında kazanma oranı, KDA, KAST ve atış yüzdeleri gibi ortalama performans değerlerini içerir.

Ajan İstatistikleri: Spike Stats, her ajan için oyuncuların performansını izler ve bir liste oluşturur. Bu liste, oyuncunun seçtiği her ajan için kazanma oranı, KDA bilgileri gibi verileri içerir. Bu liste aynı zamanda belirtilen değerlere göre sıralanabilir ve ajan rollerine göre filtrelenebilir.

Silah İstatistikleri: Spike Stats, her silah için oyuncuların atış keskinliğini kaydeder ve bir liste oluşturur. Bu liste, oyuncunun kullandığı her silah için öldürmeler, raunt başına öldürmeler, raunt başına verilen hasar, atış yüzdeleri ve diğer bilgileri içerir. Bu liste belirtilen değerlere göre sıralanabilir ve silah türüne göre filtrelenebilir.

Oyuncu Arama: Spike Stats, diğer Valorant oyuncularını aramanıza ve istatistiklerini kolayca görüntülemenize olanak tanır. Oyuncunun Riot Adı ve etiketi yeterlidir.

Liderlik Tablosu: Spike Stats, tüm bölgelerin güncel ve geçmiş liderlik tablolarını gösterir.

Minimalist Kullanıcı Arayüzü: Spike Stats, Valorant'ın minimalist kullan

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.