header
QR Kod
SPEAK: Group Language Exchange

SPEAK: Group Language Exchange

3.4.1 geliştirici SHARE YOUR WORLD
(0 İncelemeler) Haziran 17, 2024
SPEAK: Group Language Exchange SPEAK: Group Language Exchange SPEAK: Group Language Exchange SPEAK: Group Language Exchange SPEAK: Group Language Exchange SPEAK: Group Language Exchange

En Son Versiyon

Versiyon
3.4.1
Güncelle
Haziran 17, 2024
Geliştirici
SHARE YOUR WORLD
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
social.speak.dev.SPEAKConversationMobile
Şimdi İndir

SPEAK: Group Language Exchange Hakkında Daha Fazla

Join over 47,000 SPEAKers to learn a new language and meet people from all over the world both online and in person.

SPEAK uygulaması, eğlenceli materyaller ve heyecan verici meydan okumalar kullanarak yerli halkla yapılan gayri resmi oturumlar yoluyla 56'dan fazla dil öğrenmenin en kolay yoludur. Bir dil grubuna katılın ve Buddies'lerimiz size becerilerinizi geliştirmenize ve yerli biri gibi konuşmanıza yardımcı olacaktır.

SPEAK, İspanyolca, Portekizce, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve daha fazlasını farklı seviyelerde ve ihtiyaçlarda öğrenmenize yardımcı olur. Bir dil öğrenmeye ilk kez başlıyor veya zaten bildiğiniz bir dili geliştirmek istiyorsanız, sizin için doğru seviyeye sahibiz.

Dil Gruplarıyla Öğrenin:

SPEAK'teki dil grupları, daha fazla dil ve kültür hakkında bilgi edinmek isteyen meraklı öğrenciler için tasarlanmıştır. Oturumlar, yerli konuşmacılar olan Buddies tarafından yönetilir ve yeni bir dil konuşmanıza özgüvenle ilerlemenizi sağlar.

Uygulamada bir dil grubu seçin ve birlikte öğrenmek için yüz yüze veya çevrimiçi buluşun. Her dil grubunun süresi 18 saattir ve 90 dakikalık 12 oturuma bölünmüştür. Bu, bir dil öğrenmek ve hayatın her kesiminden yeni arkadaşlar edinmek için bol miktarda zaman anlamına gelir!

🌍 Neden SPEAK? • SPEAK ile 56'dan fazla dil öğrenebilirsiniz. • SPEAK ile dil yolculuğunuzu takip edebilirsiniz. • SPEAK ile farklı seviyelerden geçiş yapabilirsiniz. • SPEAK ile diğer SPEAK'lerle tanışıp sohbet edebilirsiniz. • SPEAK ile heyecan verici meydan okumaları tamamlayabilirsiniz. • SPEAK ile kendi dil gruplarınızı yönetebilirsiniz.

Hangi dili öğrenmek istersiniz?

İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Arapça, Hırvatça, Çince veya hatta Farsça, Lehçe, Rusça, Svahili veya Ukraynaca ile ilgileniyor olun, SPEAK uygulamasıyla hızlı ve başarılı bir şekilde öğreneceksiniz.

💙 Kullanıcılarımız SPEAK hakkında ne diyor? "Dil, entegrasyon için küçük ama çok önemli bir adımdır. Ancak daha fazlasına ihtiyacımız var. Bu yüzden SPEAK diğer projelerden farklıdır" - Alina Shevchenko (Buddy ve Leiria'dan Katılımcı) "SPEAK benim için Portekiz'den ayrılmadan seyahat etmek gibidir. Kültürümü paylaşıyorum ve diğer insanların kültürlerinden öğreniyorum" - Naky Gaglo (Buddy ve Lisbon'dan Katılımcı) "SPEAK deneyimimden çok şey aldım. Sadece çok uygun fiyatlı değildi, küçük bir gruptaydım ve her oturum çok kişisel hissetti" - Sarah Terracciano (Madrid'den Katılımcı)

Ödüller: • 2021 Dünya Zirve Ödülleri (Dahil Edilme ve Güçlendirme Kategorisi - Portekiz)

SPEAK uygulamasını indirin ve reklamsız hızlı ve etkili bir şekilde dil öğrenmeye başlayın. Bir

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.