below header
QR Kod
Soda - Make friends & Chat

Soda - Make friends & Chat

3.16.0 geliştirici 9 Count
(0 İncelemeler) Nisan 03, 2024
Soda - Make friends & Chat Soda - Make friends & Chat Soda - Make friends & Chat Soda - Make friends & Chat Soda - Make friends & Chat Soda - Make friends & Chat

En Son Versiyon

Versiyon
3.16.0
Güncelle
Nisan 03, 2024
Geliştirici
9 Count
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
co.ninecount.soda
Şimdi İndir

Soda - Make friends & Chat Hakkında Daha Fazla

"Bring back the old Wink!!" "I miss Wink:(" "what happened to the wink app?!!"

Wink uygulaması geri döndü! Kullanıcıların geribildirimlerini dikkate aldık ve büyük bir haberimiz var! Eski Wink artık Soda adıyla geri döndü! Wink hesabınızla giriş yaparak, tüm arkadaşlarınızı, mesajlarınızı görebilir ve uygulamayı hiçbir şey değişmemiş gibi kullanabilirsiniz! Soda, yalnızca 13-17 yaş arası kullanıcıların yer aldığı bir topluluktur ve tüm üyeler doğrulanmış olmalıdır.

Soda, dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlar edinmek için en iyi ve en güvenli yerdir! Potansiyel yeni en yakın arkadaşınızla sohbet etmeye başlamak kadar kolay! Yay!

KEŞFET

Kendi ülkenizden ve tüm dünyadan birçok yeni yüz arasından kaydırın. Her kişinin profilini kontrol edin ve onun sizin yeni arkadaşınız olabileceğini düşünüyorsanız, merhaba deyin! Anında arkadaşlar. Bu adam sizin sevmediğiniz müziği seviyor mu? Sola kaydırın! Sorun yok. Soda'da, ortak ilgilere sahip olduğunuz birçok insanla bağlantı kurabilirsiniz. Yeni en yakın arkadaşınızla tanışmak için kaydırmaya başlayın!

SOHBET

Yeni arkadaşlarınızla sohbet etmek için en hızlı ve en güvenli yol, uygulama içinde bir mesaj göndermektir! Soda mesajlaşma uygulaması içinde, mesajlar, buz kırıcılar, GIF'ler ve sesli mesajlar gönderebilirsiniz.

KENDİNİZİ İFADE EDİN

Soda profilinizi kullanarak kendinizi ifade edin ve harika bir ilk izlenim bırakın! Kendinize ait 6 fotoğraf ekleyebilir, kim olduğunuzu daha iyi açıklayan bir biyografi ekleyebilir, benzersiz ilgi alanlarınızı ekleyebilir ve bir sesli tanıtım kaydedebilirsiniz. İlgi alanlarını kullanmak, sizinle ortak hobileri ve tutkuları olan arkadaşlar bulmanın harika bir yoludur! Profilinize ne yüklemeli veya ne yüklememeli konusunda emin değil misiniz? Fotoğraf kurallarımızı https://www.getwinkapp.com/community/ adresinden kontrol edin!

GÜVENDE KALIN

Soda, dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlar edinmek için kullanılması amaçlanan bir uygulamadır. Soda ekibimiz, kullanıcılarımızın daha bağlantılı hissetmesi için en iyi ve en güvenli uygulama yapmaya çok heveslidir. Soda'daki tüm kullanıcılar doğrulama sürecinden geçecek; sahte kişilere izin verilmez! Yeni arkadaşlarla yapılan bu iletişimin her zaman platformumuzda gerçekleşmese de, kullanıcılarımıza yeni arkadaşlarla konum, tam ad veya diğer özel bilgilerini paylaşmamalarını tavsiye ediyoruz. Lütfen gördüğünüz herhangi bir şeyi bildirin! Güvenlik hakkında daha fazla bilgi için https://www.getwinkapp.com/safety/ adresini ziyaret edin. Topluluk Kurallarımız hakkında bilgi edinmek için https://www.getwinkapp.com/community/ adresini ziyaret edin. Soda'da herkesin güv

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.