below header
QR Kod
Social Downloader Plus

Social Downloader Plus

2.5.9 geliştirici mobisailors
(0 İncelemeler) Mart 16, 2024
Social Downloader Plus Social Downloader Plus Social Downloader Plus Social Downloader Plus Social Downloader Plus Social Downloader Plus

En Son Versiyon

Versiyon
2.5.9
Güncelle
Mart 16, 2024
Geliştirici
mobisailors
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mobisailors.bluetube
Şimdi İndir

Social Downloader Plus Hakkında Daha Fazla

Super fast and easy video downloader that with one click you can download videos from Facebook, Instagram, and Twitter, play offline or share with your friends.

Bu uygulama ile temel olarak tüm video indirme işlemlerini tek bir yerden yapabilirsiniz. Facebook, Instagram ve Twitter için video indirme işlemleri yapabilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolaydır, uygulamaya video bağlantısını paylaşabilir veya kopyalayıp uygulamayı açarak tek bir tıklamayla HD kalitesinde veya daha düşük kalitede video indirebilirsiniz. Uygulama, en yüksek indirme hızı için optimize edilmiştir ve dahili bir video oynatıcı ve fotoğraf görüntüleyiciye sahiptir. Ayrıca favorilere ekleyebilir ve uygulama içinde galeri sayfasından çevrimdışı göz atabilirsiniz.

1️⃣ Facebook için video indirme işlemi, tek bir tıklamayla Facebook'tan videolar indirebilirsiniz. Bu Facebook video indirme aracını kullanarak HD kalitesinde videolar indirebilir, çevrimdışı olarak oynayabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Haber kaynağı, sayfalar, gruplar, arkadaşlar, makaralar ve hikayeler gibi Facebook'tan videoları indirmenin en kolay ve en hızlı yolu.

Story saver, reels downloader ve daha fazlası olarak çalışan özel bir Facebook video indirme aracını deneyin.

2️⃣ Instagram için video indirme işlemi, tek bir tıklamayla Instagram'dan videolar indirebilirsiniz. Bu Instagram video indirme aracını kullanarak HD kalitesinde videolar, fotoğraflar ve fotoğraf koleksiyonları indirebilir, çevrimdışı olarak oynayabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Reels, hikayeler, IGTV gibi Instagram'dan videoları indirmenin en kolay ve en hızlı yolu.

Story saver, reels downloader ve daha fazlası olarak çalışan özel bir Instagram video indirme aracını deneyin. Bu basit Instagram hikaye indirme aracını kullanarak Instagram hikayelerini indirebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilir veya uygulama içinde çevrimdışı olarak Instagram makaralarını oynatabilirsiniz.

Instagram için video indirme aracı, hikaye indirme aracı ve reels indirme aracı olan bu aracı denemenizi tavsiye ederiz. Hızlı, kolay ve güvenlidir.

3️⃣ Twitter için video indirme işlemi, tek bir tıklamayla Twitter'dan videolar indirebilirsiniz. Bu en iyi Twitter video indirme aracını kullanarak HD kalitesinde videolar indirebilir, çevrimdışı olarak oynayabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Twitter zaman akışından ve arkadaşların tweetlerinden videolar indirmenin en kolay ve en hızlı yolu.

Bu Twitter video indirme aracını deneyerek Twitter videolarını ve GIF'leri tek bir tıklamayla çok hızlı ve kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

➤ Hızlı, basit, güvenli ve kullanımı kolaydır. ➤ Facebook, Instagram ve Twitter'dan HD videolar ve fotoğraflar indirin. ➤ Videoları uygulama içinde oynatın, arkadaşlarınızla paylaşın veya sosyal medyada yeniden paylaşın. ➤ İndirilen videoları uygulama içinde galeri sayfasında yönetin. ➤ Favorilere ekleme ve favori sayfasında en sevdiğiniz videolara göz atın. ➤ Özel bir görüntüleyici içinde fotoğraf koleksiyonlarını görüntüleyin ve neyi indireceğinizi seçin.

➤ Platformun sa

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.