header
QR Kod
SoBrowser - Tüm sosyal medya

SoBrowser - Tüm sosyal medya

14.0.0 geliştirici Spark dev
(0 İncelemeler) Nisan 18, 2024
SoBrowser - Tüm sosyal medya SoBrowser - Tüm sosyal medya SoBrowser - Tüm sosyal medya SoBrowser - Tüm sosyal medya SoBrowser - Tüm sosyal medya SoBrowser - Tüm sosyal medya

En Son Versiyon

Versiyon
14.0.0
Güncelle
Nisan 18, 2024
Geliştirici
Spark dev
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
browser.vego.me
Şimdi İndir

SoBrowser - Tüm sosyal medya Hakkında Daha Fazla

SoBrowser ile tüm sosyal medya siteleri artık tek uygulamada elinizin altında, alışveriş, emlak, sohbet, turizm, seyahat, videolar ve daha birçok önemli bölüm ile telefonunuzdaki depolama alanından ve birden fazla uygulama indirme zahmetinden tasarruf edin Daha.

SoBrowser, tüm sosyal medya uygulamalarına tek bir yerden erişmenizi sağlayan bir uygulamadır. Telefonunuzda depolama alanı kazanmanıza yardımcı olmak için son kullanılan uygulamalara hızlı erişim sağlar. Ayrıca, sık kullanılan sosyal paylaşım sitelerine, alışveriş ve anlık mesajlaşma uygulamalarına da kolayca erişmenize olanak tanır.

Uygulamaya özel bir şifre belirleyerek Facebook, Instagram, Twitter gibi hesaplarınıza güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar. Favori uygulamalarınızı sık kullanılanlara ekleyerek kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca, uygulama içinde bulunan hızlı arama motoru sayesinde istediğiniz uygulamaya sadece adını yazarak ulaşabilirsiniz.

SoBrowser, 700'den fazla sosyal medya ve sosyal ağa göz atma, mesaj gönderme ve reklam gösterme gibi pazarlama faaliyetlerini tek bir uygulamada birleştirir. Canlı oyun akışı uygulamaları ve anlık mesajlaşma uygulamalarına da kolayca erişmenizi sağlar.

Uygulama ayrıca, WhatsApp durumlarını ve çıkartmalarını kolayca kaydetmenize olanak tanır. Tüm belge formatlarını açabilen bir PDF okuyucu içerir. Ayrıca, en popüler siteleri içeren tek bir uygulamada film izleme, kitap okuma ve resim paylaşma gibi çeşitli faaliyetlerden de yararlanabilirsiniz.

Not: Uygulamanın hizmetlerine bağlı olmadığını ve diğer sitelerin gizlilik politikaları ve şartlarının geçerli olduğunu belirtmek önemlidir. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, browser@vego.me adresine e-posta göndererek iletişime geçebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.