header
QR Kod
Snooker Stars - 3D Online Spor

Snooker Stars - 3D Online Spor

4.993 geliştirici Giraffe Games Limited
(0 İncelemeler) Haziran 08, 2024
Snooker Stars - 3D Online Spor Snooker Stars - 3D Online Spor Snooker Stars - 3D Online Spor Snooker Stars - 3D Online Spor Snooker Stars - 3D Online Spor Snooker Stars - 3D Online Spor

En Son Versiyon

Versiyon
4.993
Güncelle
Haziran 08, 2024
Geliştirici
Giraffe Games Limited
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.giraffegames.ggpool
Şimdi İndir

Snooker Stars - 3D Online Spor Hakkında Daha Fazla

Try out the most realistic Snooker game on mobile! It's simple enough so anybody can play, but intricate enough that it will take you years to master!

SNOOKER OYNAMANIN GERÇEK HİSSEDİŞİ

Biz, sizi oyunun içindeymiş gibi hissettiren basit ve doğru bir dokunmatik kontrol sistemi oluşturduk. Bir mobil cihazda snooker oynamak doğal hissetmeli ve sizi snooker arenasında duruyormuş gibi hissettirmeli. Deneyin, gerçekten oyunun içindemişsiniz gibi hissedeceksiniz!

DEVRİM NİTELİĞİNDE FİZİK

Fizik, her Snooker oyununun veya Pool oyununun kalbi! Bu yüzden sadece bir amaçla devrim niteliğinde bir Fizik Motoru oluşturduk: Billiards'ın Gerçek Hissini sunmak. Sizi test etmeye meydan okuyoruz: spin, keçe hareketi, topu kırma, yastıklardan yapılan şutlar. Gerçekten de olduğu gibi davranıyor!

Bu düzeyde Fiziksel doğruluğa ulaşmak için hatta en küçük ayrıntıların bile ciddi bir şekilde simülasyonu gerekiyor ve biz, bu sonraki seviye pool fiziklerini mobil telefonunuza getirebilmekten özellikle gurur duyuyoruz!

BÜYÜK SPOR KARİYERİ

Snooker becerilerinizi mükemmelleştirecek bir dizi zorlukta snooker oyununuzu pratik yapın! Eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir oyun!

BİRİBİRİNE KARŞI MAÇLAR

Diğer snooker oyuncularıyla Online Snooker oyunlarında birbirinize meydan okuyun!

DÜNYA ONLINE LİGİ

Haftalık online snooker ligi yarışmalarında yerinizi alın. Her online maç sizi Snooker Ligi'nin en üst sıralarına daha da yaklaştıracak! Eğer biraz spor aksiyonuna ve rekabetçi bir insansanız, bu oyun modu saatler boyunca size eğlence sağlayacak!

ARKADAŞLARINIZ ORADA

Facebook arkadaşlarınızla bir Snooker kulübü kurun ve onları kariyerdeki her zorlukta online olarak Snooker şampiyonu unvanı için meydan okuyun! Harika hileli şutlarla övünün ve süreçte yüksek dereceler elde edin.

KENDİ ZORLUĞUNUZU OLUŞTURUN

Bu oyunun keyfini en yaratıcı şekilde çıkarın! Online bir meydan okuma oluşturun ve herkesin yarışmasına izin verin. Daha fazla oyuncunun size meydan okumasını sağlamaya çalışın. Diğer oyunculardan meydan okumanıza beğeniler alın. Hem rekabetçi hem de yaratıcı, tüm oyuncular için eğlenceli!

PARLAK GRAFİKLER

Odanın havası, parıltılı toplar, cilalanmış ahşap snooker masası, bunlar bir snooker yıldızının deneyimlediği atmosferdir. Parlak ayakkabılarınızı ve bir papyonunuzu takın ve Snooker aksiyonunun bir parçası olun!

Snooker Stars oyununu şimdi indirin ve eğlenin!

Gizlilik Politikası https://www.giraffe-games.com/privacy-policy/

Kullanım Koşulları https://www.giraffe-games.com/terms-of-use/

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.