header
QR Kod
Smurfs and the Magical Meadow

Smurfs and the Magical Meadow

1.16.0.0 geliştirici PopReach Incorporated
(0 İncelemeler) Haziran 03, 2024
Smurfs and the Magical Meadow Smurfs and the Magical Meadow Smurfs and the Magical Meadow Smurfs and the Magical Meadow Smurfs and the Magical Meadow Smurfs and the Magical Meadow

En Son Versiyon

Versiyon
1.16.0.0
Güncelle
Haziran 03, 2024
Geliştirici
PopReach Incorporated
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.capcom.smurfsvillage2
Şimdi İndir

Smurfs and the Magical Meadow Hakkında Daha Fazla

One day the Smurfs discover a rare and wonderful magical meadow in the forest. Since there is no better location for the Smurfs than a magic meadow, Papa Smurf collects all the Smurfs and moves them to the magical new land. Exciting adventures await the Smurfs as they rebuild their village in new amazing ways. Expect old friends to return and new ones to join the village with the magic of the meadow to guide them. Welcome to the magical world of Smurfs' Village 2.

Bu uygulama, favori Smurf'lerinizi meydana hoş geldiniz diyor. Papa Smurf, Smurfette, Farmer Smurf, Handy Smurf, Hefty Smurf ve Brainy Smurf gibi Smurf'lerinizi kutlamaya davet ediyor. Smurf ve Sihirli Çayır adlı oyunda, Smurf'lerin konaklarını Smurfy malikanelerine yükseltmek için Smurf'lerinize ait eşyaları bulabiliyorsunuz.

Bunun yanında, canlı bir şehir merkezine ziyarette bulunabilir ve meyve, sebze ve çiçeklerinizi çiftçi pazarında satarak para kazanabilirsiniz. Parmağınızla dokunarak bitki yetiştirebilir ve hasat yapabilirsiniz. Ayrıca, Smurfette'nin konakında çiçeklerinizi güzel buketlere dönüştürebilirsiniz.

Smurf'lerinizin konaklarını harika süslerle yükseltebilir ve eğlenceli renklere boyayabilirsiniz. Ancak, bu uygulama ücretsiz olsa da gerçek para karşılığında ek içerikler de sunmaktadır. Cihazınızın ayarlarını düzenleyerek uygulama içi satın alımları engelleyebilirsiniz.

Bu uygulamayı Twitter, Facebook ve YouTube üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter'da Smurfs Village adıyla, Facebook'ta Smurfs Village olarak ve YouTube'da bongfish adıyla bizleri bulabilirsiniz. Bu sayfaları takip ederek, oyunun güncellemeleri ve yeni içerikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.