below header
QR Kod
SMTOWN | OFFICIAL

SMTOWN | OFFICIAL

4.0.8 geliştirici SM ENTERTAINMENT
(0 İncelemeler) Mart 05, 2024
SMTOWN | OFFICIAL SMTOWN | OFFICIAL SMTOWN | OFFICIAL SMTOWN | OFFICIAL SMTOWN | OFFICIAL SMTOWN | OFFICIAL

En Son Versiyon

Versiyon
4.0.8
Güncelle
Mart 05, 2024
Geliştirici
SM ENTERTAINMENT
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.smtown.smtown.androidapp
Şimdi İndir

SMTOWN | OFFICIAL Hakkında Daha Fazla

All the functions a fan needs, all in the SMTOWN APP

SMTOWN Entertainment resmi uygulaması, olağanüstü bir deneyim sunmak için burada! SMTOWN Entertainment uygulaması, şirketin sanatçıları hakkında en son haberleri, konserler, pop-up mağazalar ve diğer etkinlikler hakkında bilgi edinmenize olanak tanır. Bu uygulama, SMTOWN Entertainment şirketinin fanlar için özel olarak tasarlanan bir uygulamasıdır.

SMTOWN Entertainment uygulaması, kullanıcılara birden fazla özellik sunar. Bunlardan ilki, PROGRAM bölümüdür. Bu bölümde, SMTOWN Entertainment sanatçılarının yıl dönümleri ve müzik gösterileri gibi önemli etkinlikler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, ilgili etkinlikler için bildirimler de alabilirsiniz.

Bir diğer özellik ise LIGHT STICK bölümüdür. Bu bölümde, kendi ışık çubuğunuzu adlandırabilir ve kalan pil seviyesini kontrol edebilirsiniz. LIGHT STICK, SMTOWN Entertainment etkinliklerinde kullanabileceğiniz özel bir aksesuardır.

PASSPORT bölümü, konserler ve pop-up mağazalar gibi etkinliklerde daha fazla eğlence sunar. Bu bölümde, dijital damgaları toplayarak etkinlikleri daha keyifli hale getirebilirsiniz.

AR VIEWER bölümü, SMTOWN Entertainment AR içeriklerini özel bir şekilde deneyimlemenizi sağlar. Bu bölümde, sanatçıların canlı performanslarını ve özel içeriklerini AR teknolojisi ile izleyebilirsiniz.

Son olarak, SHOP bölümünde, diğer fanlardan önce sıcak ve yeni resmi ürünleri keşfedebilirsiniz. SMTOWN A to Z, SMTOWN Entertainment resmi uygulamasında sizi bekliyor! Uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmek için Terms and Conditions ve Privacy Policy sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.