header
QR Kod
SMS Virtual - SMS almak

SMS Virtual - SMS almak

1.2.7 geliştirici Privacy Tec
(0 İncelemeler) Mayıs 13, 2024
SMS Virtual - SMS almak SMS Virtual - SMS almak SMS Virtual - SMS almak SMS Virtual - SMS almak

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.7
Güncelle
Mayıs 13, 2024
Geliştirici
Privacy Tec
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
online.smsvirtual.app
Şimdi İndir

SMS Virtual - SMS almak Hakkında Daha Fazla

SMS mesajları almak için sanal numaralar sağlıyoruz.

Servisimizle, herhangi bir hizmet veya uygulama için hesap oluşturabilirsiniz. SMS almadıysanız, aktivasyonlarınız otomatik olarak bakiyenize iade edilir. Bu sayede, hesap açmak için kullandığınız numara üzerinden alınan SMS'ler size yansıtılmaz ve bakiyenizdeki kredi korunur. Kişisel telefon numaranızı ortaya çıkarmadan herhangi bir çevrimiçi hizmet için doğrulama SMS'leri alabilir ve gizliliğinizi koruyabilirsiniz.

Neler yapabilirsiniz? Servisimiz aracılığıyla tek kullanımlık ikinci bir numara alabilir, çevrimiçi SMS'ler alabilir, hesap doğrulamasını kolayca yapabilir, gerçek numaranızı koruyabilir ve adil ve şeffaf bir fiyatlandırma avantajından yararlanabilirsiniz.

Uygulamayı nasıl kullanabilirim? Servisimizi kullanmak oldukça basittir. İhtiyacınız olan ülke ve hizmetin adını girerek başlayabilirsiniz. Eğer listede bulunmayan bir hizmet için numara almak isterseniz, "diğer herhangi bir" seçeneğini seçebilirsiniz.

Ülke ve hizmet seçiminizi yaptıktan sonra, aktivasyon başına fiyatı görüntüleyebilir ve numarayı alabilirsiniz. Eğer bakiyenizde yeterli kredi yoksa, kredi yüklemelisiniz. Numaranızı aldıktan sonra, numarayı kopyalayabilir ve seçtiğiniz hizmet, web sitesi veya uygulamaya yapıştırabilirsiniz.

Servisimiz aracılığıyla aldığınız numaraya hizmet size SMS gönderdiğinde, SMS uygulama içinde mevcut olacaktır. Genellikle, SMS almak için 20 dakikanız vardır. Eğer numara geçerliliğini yitirirse ve hiçbir mesaj almadıysanız, ödeme yapılmaz. Tek kullanımlık numara kullanma süresi 20 dakikayla sınırlıdır. Bu sayede, numaranızı başkaları tarafından kullanılmış olsa bile güvenli bir şekilde hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.