header
QR Kod
SMS Backup & Restore

SMS Backup & Restore

10.20.002 geliştirici SyncTech Pty Ltd
(0 İncelemeler) Nisan 14, 2024
SMS Backup & Restore SMS Backup & Restore SMS Backup & Restore SMS Backup & Restore SMS Backup & Restore SMS Backup & Restore

En Son Versiyon

Versiyon
10.20.002
Güncelle
Nisan 14, 2024
Geliştirici
SyncTech Pty Ltd
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.riteshsahu.SMSBackupRestore
Şimdi İndir

SMS Backup & Restore Hakkında Daha Fazla

SMS Backup & Restore is an app that backs up (creates a copy of) SMS & MMS messages and call logs currently available on the phone. It can also restore messages and call logs from already existing backups.

Bu uygulama, var olan yedeklerin geri yüklenmesi için gereklidir. Mevcut yedekler olmadan hiçbir şeyi geri getiremez. Bu nedenle, yedeklerinizi düzenli olarak tutmanız önemlidir.

Bu uygulama sayesinde, SMS (metin) mesajlarınızı, MMS'lerinizi ve arama kayıtlarınızı yedekleyebilir ve XML formatında saklayabilirsiniz. Yerel cihaz yedekleme seçeneği sayesinde yedeklerinizi Google Drive, Dropbox ve OneDrive gibi bulut depolama alanlarına otomatik olarak yükleyebilirsiniz. Ayrıca, düzenli olarak belirlediğiniz bir zaman aralığında yedekleme işlemini otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama, yedeklemek veya geri yüklemek istediğiniz konuşmaları seçme seçeneği sunar. Ayrıca, yerel ve bulut yedeklerinizi görüntüleyebilir ve detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Yedekleriniz arasında arama yapabilirsiniz. Ayrıca, yedeklerinizi başka bir telefona transfer edebilir ve hızlı bir şekilde WiFi direct üzerinden veri aktarımı yapabilirsiniz.

Uygulama, SMS ve arama kayıtlarınızı yedekleyerek telefonunuzda yer açmanıza yardımcı olur. İstediğiniz takdirde tüm mesaj ve arama kayıtlarınızı silebilirsiniz. Ayrıca, yedek dosyanızı e-posta ile gönderebilirsiniz. Yedek dosyanızı bilgisayarınızda da görüntüleyebilirsiniz.

Uygulama, Android 5.0 ve üstü sürümlerde test edilmiştir ve yalnızca bu uygulama tarafından oluşturulan yedekleri geri yükleyebilir. Yedek dosyaları varsayılan olarak telefonunuzda oluşturulur ancak Google Drive, Dropbox, OneDrive veya e-posta gibi bulut depolama alanlarına da yükleyebilirsiniz. Bu yedek dosyaları hiçbir zaman geliştiriciye gönderilmez. Ancak, telefonunuzda fabrika ayarlarına döndürme işlemi yapmadan önce yedek dosyalarınızı farklı bir yerde saklamayı unutmayın.

Bu uygulama aşağıdaki erişim izinlerine ihtiyaç duyar:

  • Mesajlarınız: Mesajları yedekleyip geri yüklemek için gereklidir. Uygulama varsayılan mesajlaşma uygulaması olarak ayarlandığında, mesajları doğru bir şekilde işlemek için SMS izni de gereklidir.
  • Arama ve Kişiler bilgileriniz: Arama kayıtlarını yedeklemek ve geri yüklemek için gereklidir.
  • Depolama: Yedek dosyasını SD kartta oluşturmak için gereklidir.
  • Ağ görüntüleme ve iletişim: Uygulamanın yedekleme için wifi'ye bağlanmasına izin verir.
  • Sosyal bilgileriniz: Yedek dosyasında kişilerin adlarını görüntülemek ve saklamak için gereklidir.
  • Başlangıçta çalıştır: Zamanlanmış yedekleme işlemlerine başlamak için gereklidir.
  • Telefonun Uyumasını Önle: Yedekleme veya

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.