header
QR Kod
SMS Auto Reply /Autoresponder

SMS Auto Reply /Autoresponder

8.6.7 geliştirici LeMi Apps / Business Marketing Automation Apps
(0 İncelemeler) Mayıs 15, 2024
SMS Auto Reply /Autoresponder SMS Auto Reply /Autoresponder SMS Auto Reply /Autoresponder SMS Auto Reply /Autoresponder SMS Auto Reply /Autoresponder SMS Auto Reply /Autoresponder

En Son Versiyon

Versiyon
8.6.7
Güncelle
Mayıs 15, 2024
Geliştirici
LeMi Apps / Business Marketing Automation Apps
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.lemi.smsautoreplytextmessagefree
Şimdi İndir

SMS Auto Reply /Autoresponder Hakkında Daha Fazla

BUSINESS AUTORESPONDER for SELF-EMPLOYED, SMALL BUSINESS and PERSONAL USE - SMS Auto Reply App / (Released 2014 – Updated 2024) - helps you automatically reply with text / sms messages to INCOMING TEXTS / SMS when you are busy, away, after hours, in a meeting, on vacation, on leave, out of office. In addition, while you are driving, sleeping, or just when you would prefer not to be disturbed. In addition to the general replies, you can respond with Private Messages or, block certain contacts "Black List". Manage Client Expectations - Inform them when they can expect a response!

Bu uygulama, SMS otomatik yanıtlayıcı uygulamasının PRO ÖZELLİKLERİ içermektedir. Bu özellikler arasında 1 dokunuşla AÇIK/KAPALI otomatik yanıt verme, Konuşma Metni Hizmeti, Bluetooth eşleştirme ile otomatik olarak başlatma, sürmeye başladığınızda (Akıllı Sürüş Modu - Telefon yok sürüş), Sinyale Otomatik Yanıt verme, WhatsApp, Facebook, Google Voice, +10 daha fazlasına yanıt verme yer almaktadır.

Otomatik yanıtlar, iletişim kurduğunuz kişilere en kısa sürede geri döneceğinizi bildirmenin bir yolu olarak kullanılır. "Uygun değilim" mesajınızın sonuna, kullanıcıların size gönderebilecekleri anahtar kelimelerin listesini ekleyebilir ve talep edilen bilgilerle otomatik yanıtlar alabilirler (KEYWORD-BASED SMS AUTORESPONDER için abonelik gerektirir).

ÇALIŞMA SAATLERİ DIŞINDA Merhaba, maalesef ofislerimiz şu anda kapalı ancak döndüğümüzde sizinle iletişime geçeceğiz. Çalışma saatlerimiz Pazartesi'den Cumartesi'ye, 8:00'den 21:00'a kadardır.

OFİS DIŞINDA ../... tarihine kadar erişimim olmayacak, lütfen yardım için müşteri hizmetleri ile iletişime geçin 812 999 1122.

Google Play, SMS ve arama izinlerinin kullanımını sınırladığından, uygulamamız yanıt seçeneği olan sms metin mesajı uygulamalarıyla çalışmaktadır.

DESTEKLENEN SMS METİN MESAJI UYGULAMALARI Farklı tetikleyicilere dayalı tamamen otomatikleştirilmiş otomatik yanıt görevleri oluşturun ve sessiz modu açın - ses seviyenizi azaltın; Rahatsız Etmeyin'i kontrol edin, metne çevirme özelliğini açın vb.

ANDROID SMS OTOMATİK YANITLAYICI UYGULAMASI NELER SUNUYOR: ✔ Gelen SMS'lere yönelik birden fazla metin otomatik yanıtı ayarlayın - sürüş için 1 SMS yanıtı, uyku için 1 SMS yanıtı, toplantı için 1 SMS yanıtı vb. - cihazınızı otomatik olarak yanıt görevlerini gerçekleştirmesi için ayarlayın. ✔ Otomatik mesajları özelleştirin ✔ Kişiselleştirilmiş liste - kişiler / kişi grupları, kişiselleştirilmiş metin mesajıyla yanıt vermek istediğiniz kişiler ✔ Özel meşgul mesajı ile yalnızca kişiselleştirilmiş listeden otomatik yanıt verin ✔ Otomatik yanıtlamayı engelleme listesi - "sms metin mesajlarını engelle" - yanıt vermeyeceğiniz kişilerin listesi ✔ Yalnızca kişilerin sms / metin mesajlarına otomatik yanıt verin ✔ Yalnızca kişiler dışındaki sms / metin mesajlarına otomatik yanıt verin ✔ Otomatik yanıt modunda zil modunu sessize alma seçeneği ✔ Zaman, hafta içi ve haftalık tekrarlamaya göre otomatik yanıt ayarlama seçeneği ✔ Aynı kişiye yalnızca bir kez yan

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.