header
QR Kod
Smartify: Arts and Culture

Smartify: Arts and Culture

9.2.3 geliştirici Smartify CiC
(0 İncelemeler) Nisan 21, 2024
Smartify: Arts and Culture Smartify: Arts and Culture Smartify: Arts and Culture Smartify: Arts and Culture Smartify: Arts and Culture Smartify: Arts and Culture

En Son Versiyon

Versiyon
9.2.3
Güncelle
Nisan 21, 2024
Geliştirici
Smartify CiC
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mobgen.smartify
Şimdi İndir

Smartify: Arts and Culture Hakkında Daha Fazla

Be inspired every day with art you’ll love. Smartify is the ultimate cultural travel app: find places to visit near you and get audio tours to help guide your way.

Smartify uygulamasını seveceksiniz. Yüzlerce müze, sanat galerisi, tarihi yer ve daha fazlası, hepsi bir uygulamada. Sesli turlar, rehberler ve videolar sayesinde sanat hakkında öğrenecek ve harika hikayeler dinleyeceksiniz. Resimleri, heykelleri ve nesneleri tarayarak neye baktığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Ziyaretinizi planlayın, biletlerinizi alın, haritalarınızı edinin ve kaçırmamanız gereken sergiler olmadığından emin olun. Kişisel koleksiyonunuzu oluşturun ve görmek isteyeceğiniz şeyler için fikirler edinin. Müze mağazalarından sanat hediyeleri, kitaplar ve baskılar satın alın. Kültürel mekanların koleksiyonlarını korumalarına ve paylaşmalarına yardımcı olmak için her uygulama içi satın alma önemlidir. Hakkımızda Smartify bir sosyal girişimdir. Misyonumuz, yenilikçi teknoloji ve hikayecilik sayesinde dünya çapındaki izleyicileri inanılmaz sanat koleksiyonlarıyla buluşturmaktır. Müzeyi ziyaret etmenin fiziksel deneyiminin hiçbir şeyin yerine geçemeyeceğine inanıyoruz ve sanatı keşfetmeyi, hatırlamayı ve paylaşmayı kolaylaştırmak istiyoruz. Eğer çalışmalarımızdan ilham alıyorsanız, bizimle iletişime geçin: info@smartify.org. Lütfen unutmayın ki, sanatçı telif haklarını korumak için müzelerle ortak çalışıyoruz ve her eseri tanımlayamıyoruz. İzinler bildirimi Konum: Mevcut konumunuza göre kültürel siteleri ve etkinlikleri önermek için kullanılır. Kamera: Sanat eserlerini tanımak ve onlarla ilgili bilgiler sağlamak için kullanılır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.