header
QR Kod
Smart Messages

Smart Messages

2.1.4 geliştirici SMS/MMS/RCS
(0 İncelemeler) Şubat 13, 2024
Smart Messages Smart Messages Smart Messages Smart Messages Smart Messages Smart Messages

En Son Versiyon

Versiyon
2.1.4
Güncelle
Şubat 13, 2024
Geliştirici
SMS/MMS/RCS
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.messages.chat
Şimdi İndir

Smart Messages Hakkında Daha Fazla

Smart Messages is the Best SMS, MMS & RCS (Chat) replacement texting app for your phone, with the greatest advanced and rich chat features for a gorgeous and fast texting experience with your friends. And the best part? It’s all completely free!

Rich Communication Features, diğer popüler anlık mesajlaşma uygulamalarına benzer şekilde çalışan ancak hesap oluşturmadan SMS/MMS için modern bir Teslimat ve Okuma Belgesi özelliği sunan Smart Messages uygulamasıdır. Ayrıca, arkadaşlarınız size mesaj yazdığında size bunu gösteren hızlı ve doğru bir Yazma Göstergesi de bulunmaktadır.

Not: Teslimat belgeleri otomatik olarak çalışır, ancak okuma belgeleri ve yazma göstergesi internet erişimi ve kişilerinizin de Smart Messages kullanması gerektirir. Zengin İletişim Özellikleri, her telefon numarası ve tüm mobil operatörlerle uyumludur.

Smart Messages, stok SMS, MMS ve RCS (sohbet) mesajlaşma uygulamanız için en iyi alternatiftir ve arama yapmadan ne istediğinizi tahmin eden öngörülü bir yapay zeka motoruna sahip ilk mesajlaşma uygulamasıdır.

Gördüğünüz gibi, tüm mesajlaşma uygulamaları aynı değildir. Eğer en iyi SMS uygulamasını arıyorsanız, 2023 yılı için daha fazla bakmayın. Smart Messages ile birinci sınıf bir kullanıcı deneyimine sahip bir mesajlaşma uygulaması alırsınız, zaman kazanırsınız ve hayatınızı kolaylaştırırsınız.

Smart Messages, son Material Design prensiplerine dayalı harika bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve seveceğiniz en kapsamlı özellik setini sunar: okuma belgeleri ve yazma göstergesi (RCS özellikleri yalnızca Smart Messages kullanıcılarına sunulur), grup sohbeti, hızlı cevaplar, metin mesajlarınızda akıllı duygu tanıma temelinde emoji tahminleri, videoları, resimleri, konumunuzu kolayca paylaşın... Arkadaşlarınız ve ailenizle mesajlaşmak artık hiçbir zaman aynı olmayacak!

Smart Messages, 100% BEDAVA ve HEP (abonelik yok, ücretli özellik yok), sizi izlemez ve gizliliğinizi ve telefon verilerinizi korur!

Android için en iyi SMS uygulamasını indirin ve sihirli bir yolculuğa başlayın!

Spam Engelleyici, herhangi bir sohbeti istenmeyen olarak işaretleyin ve benzer mesajlar bir sonraki seferde otomatik olarak istenmeyen kutusuna girecektir.

Grup Sohbeti, birden fazla alıcıdan mesaj gönderip almak için tek bir yerden iletişim kurmanızı sağlar. Lütfen bu özelliğin operatörünüz tarafından sınırlandırılabileceğini unutmayın.

Çift SIM, iki telefon numarası arasında kolayca geçiş yapın.

Akıllı Bildirimler, tam özellikli bir deneyimle bildirimlerden doğrudan yanıtlayın.

Hızlı Cevap, akıllı önerilerle mesajlara daha hızlı yanıt verin.

Sihirli Kartlar, Smart Messages, bir kod veya tek kullanımlık şifre (OTP) aldığınızda size "Kodu Kopyala" gibi ilgili eylemleri göstermek için Yapay Zeka (AI) kullanır. Ayrıca, aramalar, e-postalar, haritalar ve takvim etkinlikleri için akıllı eylemler gösterebilir. ✨ simgesiyle işaretlen

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.