below header
QR Kod
SlimSocial for Facebook

SlimSocial for Facebook

10.0.9 geliştirici Leonardo Rignanese
(0 İncelemeler) Şubat 22, 2024
SlimSocial for Facebook SlimSocial for Facebook SlimSocial for Facebook SlimSocial for Facebook SlimSocial for Facebook SlimSocial for Facebook

En Son Versiyon

Versiyon
10.0.9
Güncelle
Şubat 22, 2024
Geliştirici
Leonardo Rignanese
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
it.rignanese.leo.slimfacebook
Şimdi İndir

SlimSocial for Facebook Hakkında Daha Fazla

DÝKKAT: Bu uygulama Facebook'u sýk kullananalar için uygun olmayabilir

SlimSocial for Facebook'u indirmeniz için birkaç sebep vardır. Öncelikle uygulama oldukça hafiftir ve sadece 0.1 Mb yer kaplar. Bu sayede telefonunuzda çok fazla yer kaplamadan uygulamayı kullanabilirsiniz. Ayrıca basit ve modern bir dizayna sahiptir, ihtiyacınız olan her şey size sunulur.

SlimSocial for Facebook açık kaynak kodlu bir uygulamadır. Yani uygulamanın kodları Github'da online olarak paylaşılmıştır. Bu sayede uygulamanın güvenilirliği herkes tarafından sorgulanabilir ve geliştirilmesine katkıda bulunulabilir. Üstelik uygulama tamamen ücretsizdir ve içinde rahatsız edici reklamlar bulunmaz.

SlimSocial for Facebook, gizliliğinize de saygı duyar. Uygulamayı kullanmak için özel izinler gerektirmez ve Facebook'un izni olmadan telefonunuzdaki herhangi bir veriye erişmez. Bu sayede kişisel bilgilerinizin güvenliği konusunda endişe etmenize gerek kalmaz.

Ancak uygulama hala geliştirme aşamasındadır ve bazı özellikler düzgün çalışmayabilir. Bildirimler konusunda da bazı sorunlar olabilir. Bu nedenle uygulamanın tam olarak stabil olmadığını unutmayın.

SlimSocial for Facebook, Facebook ekibinin resmi bir uygulaması değildir. Sadece insanların hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan bir projedir. Uygulama, resmi Facebook websitesini açarak tüm itibarı Facebook ekibine aittir. Reklamlardan arındırılmış ücretsiz bir uygulamadır ve bu nedenle de Facebook ekibinin onaylamadığı bir uygulama olarak bilinmelidir.

SlimSocial for Facebook'ın Github linkine tıklayarak uygulamayı indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın geliştirilmesine siz de katkıda bulunabilir ve Facebook deneyiminizi daha hafif ve reklamsız bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.