header
QR Kod
Slayt Yapma Programı Muzikli

Slayt Yapma Programı Muzikli

1.6.1 geliştirici Govo Tech
(0 İncelemeler) Nisan 26, 2024
Slayt Yapma Programı Muzikli Slayt Yapma Programı Muzikli Slayt Yapma Programı Muzikli Slayt Yapma Programı Muzikli Slayt Yapma Programı Muzikli Slayt Yapma Programı Muzikli

En Son Versiyon

Versiyon
1.6.1
Güncelle
Nisan 26, 2024
Geliştirici
Govo Tech
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.free.slideshow.maker.music.videoshow.photo.videomaker
Şimdi İndir

Slayt Yapma Programı Muzikli Hakkında Daha Fazla

Slayt gösterisi - Slayt yapma programı muzikli - çerçevelerden faydalı video için ücretsiz ve harika uygulama

Bu uygulama, fotoğraflarınızı ve şarkılarınızı kullanarak video oluşturmanıza olanak sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay bir slayt gösterisi yapma programıdır. Birkaç adımda, resimlerinizi ve şarkılarınızı harika çerçevelere, efektlere ve geçişlere dönüştürmenize yardımcı olur. Etkileyici ve profesyonel bir slayt gösterisi oluşturmak istiyorsanız, Slayt gösterisi - Slayt yapma programı muzikli tam size göre.

Slayt gösterisi - Slayt yapma programı muzikli, çok sayıda çerçeve, efekt, müzik ve geçiş sağlayarak yüz binlerce farklı video içeriği oluşturmanıza olanak sağlar. Ayrıca, uygulama içinde popüler müzikler de bulunmaktadır, ancak dilediğiniz takdirde kendi müziğinizi de ekleyebilirsiniz.

Bu uygulamanın en büyük avantajlarından biri ise %100 ücretsiz ve filigran içermemesidir. Yani oluşturduğunuz videolarda herhangi bir marka veya logo yer almayacaktır. Hemen deneyin ve bu özelliklerden yararlanın!

Slayt gösterisi - Slayt yapma programı muzikli'nun bir diğer özelliği ise profesyonel düzenleme araçlarının kullanımı kolay olmasıdır. Bu sayede, fotoğraflarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilir, metin, çıkartmalar veya filtreler ekleyebilirsiniz. Ayrıca, slayt gösterisine ekleyeceğiniz müziği de kolayca seçebilirsiniz.

Kullanıcıların memnuniyeti için ön planda olan bu uygulama, birçok ücretsiz tema, efekt ve çerçeve seçeneği sunmaktadır. Böylece videolarınız daha canlı ve etkileyici hale gelecektir. Ayrıca, slayt gösterisi süresini değiştirerek video uzunluğunu istediğiniz gibi ayarlayabilir ve tek tıklamayla videoları cihazlarınıza yedekleyebilirsiniz.

Son olarak, Slayt gösterisi - Slayt yapma programı muzikli'nun kullanımı da oldukça kolaydır. Telefonunuzdan fotoğraf veya video seçin, beğendiğiniz bir tema seçin, istediğiniz gibi düzenleyin ve sonrasında istediğiniz kişilerle paylaşın. Ayrıca, uygulama içinde video düzenleme işlevlerine de sahiptir, bu da videolarınızı daha da ilgi çekici hale getirmenize olanak sağlar. Hemen indirin ve uygulamayı beğendiyseniz 5 yıldızla derecelendirin ya da sevdiklerinizle paylaşın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.