below header
QR Kod
slayt yapma programı

slayt yapma programı

1.9 geliştirici BTB Tech, Inc
(0 İncelemeler) Mart 15, 2024
slayt yapma programı slayt yapma programı slayt yapma programı slayt yapma programı slayt yapma programı slayt yapma programı

En Son Versiyon

Versiyon
1.9
Güncelle
Mart 15, 2024
Geliştirici
BTB Tech, Inc
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.photoeditor.musicvideo.slideshow.videomaker
Şimdi İndir

slayt yapma programı Hakkında Daha Fazla

fotoğraf ve müzikten müzik video yapımcısı - fotoğraf slayt gösterileri, fotoğraftan videolar oluşturmak, fotoğraf filmleri oluşturmak, slayt gösterisi filmleri ve fotoğraf editörü oluşturmak, video kesici, video birleşmesi için en iyi ve en güçlü uygulamalardan biridir.

Kitaplığınızdaki görüntülerden fotoğraf videoları, müzik videoları - slayt gösterisi oluşturabileceğiniz bu uygulama, kullanıcıların telefonunuzdan veya müzik kitaplığından müzik seçmesine, en sevdiğiniz fotoğrafları seçmesine, çerçeveler ve efektler eklemesine ve güzel video slayt gösterileri oluşturmasına izin verir. Video canlanır ve çekici hale gelir.

Bu uygulama ile fotoğraflarınızdan kolayca sosyal medyada paylaşabileceğiniz bir slayt gösterisi videosu oluşturabilirsiniz. Üstelik uygulama tamamen ücretsizdir ve fotoğraflardan ve müzikten videolar oluşturmak oldukça kolaydır.

Fotoğraf ve müzik video yapımcısı profesyonel bir araçtır ve kolayca sizin ve slayt gösterisi kolayca son derece videoları oluşturmak için güçlü araçlar sağlar. Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınızı canlı video görüntülerine dönüştürebilir ve sosyal medyada yeni bir trend yaratabilirsiniz.

Uygulamanın özellikleri arasında fotoğraflar arasında geçiş efektlerini seçme, müzik kütüphanesinden istediğiniz şarkıyı seçme, videoyu canlandırmak için çerçeve ve efekt seçimi gibi birçok seçenek bulunmaktadır.

Ayrıca, fotoğraf ve müzik video yapımcısı uygulaması ile fotoğraflarınızı düzenleyebilir, video süresini özelleştirebilir ve videolarınızı doğrudan sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Birleştirme, kırpma, döndürme, metin ekleme gibi birçok düzenleme seçeneği de uygulama içinde mevcuttur.

Bu uygulama, fotoğraflarınızı ve müziğinizi bir araya getirerek unutulmaz anılarınızı paylaşabileceğiniz harika bir seçenektir. Eğer uygulamayı sevdiyseniz, lütfen puan verin ve geliştiriciyi teşvik etmek için yorum yapın. Tatlı anılarınızı paylaşın ve bu uygulama sayesinde onları daha da özel hale getirin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.