header
QR Kod
Skype Insider

Skype Insider

geliştirici Skype
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Skype Insider Skype Insider Skype Insider Skype Insider Skype Insider Skype Insider

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
Skype
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.skype.insiders
Şimdi İndir

Skype Insider Hakkında Daha Fazla

Skype keeps the world talking. Say “hello” with an instant message, voice or video call, no matter what device they use Skype on. Skype is available on phones, tablets, PCs, and Macs.

Skype, 1 ile 49 arkadaşınız ve ailenizle bir HD video aramasında bulunmanızı sağlayan bir uygulamadır. Herkesin gülüşlerini ve ağlamalarını görebilir ve "Nişanlandık!" dediğinizde bu sevinci paylaşabilirsiniz. Ayrıca, anlık mesaj gönderebilir, dikkat çekmek için @ bahsetmeleri kullanabilir veya bir grup sohbeti oluşturarak aile toplantılarını planlayabilirsiniz. Ayrıca, fotoğraf ve videolarınızı arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilir ve kamera rulosuna kaydedebilirsiniz. Seyahat planları yapmak veya takımınıza tasarımlar sunmak için ekranınızı paylaşabilirsiniz.

Eğer kamera kullanmaktan çekiniyorsanız, dünyanın herhangi bir yerindeki kişilere Skype aracılığıyla sesli aramalar yapabilirsiniz. Ayrıca, düşük ücretlerle mobil ve sabit hatlara da arama yapabilirsiniz. Sohbetlerinizi daha canlı hale getirmek için emojiler, GIF'ler, çıkartmalar, cihazınızdan veya web'den görüntüler kullanabilirsiniz. Ayrıca, Skype'i dünya çapında mesaj göndermek için de kullanabilirsiniz.

Skype Insider'ı indirerek en yeni ve en havalı özelliklere erken erişim sağlayabilirsiniz. Tabii ki, eğlenirken, bu uygulamanın geliştirilmeye devam eden bir süreç olduğunu unutmayın. Yeni geliştirmeler ve özellikler ekledikçe sizden önemli geri bildirimler almayı umuyoruz. Ana ekranda yer alan kalp simgesine tıklayarak yorumlarınızı ekibimize gönderebilir ve Skype'ın geleceğini şekillendirmemize yardımcı olabilirsiniz.

Skype ile Skype aramaları ücretsizdir. Operatör veri ücretleri uygulanabilir. Sınırsız veri planı veya WiFi bağlantısı kullanmanızı öneririz.

• Gizlilik ve Çerezler politikası: https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=507539 • Microsoft Hizmet Şartları: https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=530144 • AB Sözleşme Özeti: https://go.skype.com/eu.contract.summary

Erişim İzinleri: Tüm izinler isteğe bağlıdır ve onay gerektirir (bu izinleri vermeden Skype'ı kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak belirli özellikler kullanılamayabilir).

• Kişiler - Skype, cihazınızdaki kişileri Microsoft sunucularına senkronize edip yükleyebilir, böylece Skype kullanan kişileri kolayca bulup bağlanabilirsiniz. • Mikrofon - Mikrofon, sesli veya video aramalar sırasında sizi duyurmak veya sesli mesajlar kaydetmek için gereklidir. • Kamera - Kamera, video aramalar sırasında sizi görmek için veya Skype kullanırken fotoğraf veya video çekmenizi sağlamak için gereklidir. • Konum - Konumunuzu diğer kullanıcılarla paylaşabilir veya size yakın ilgi çekici yerleri bulmanıza yardımcı olmak için konumunuzu kullanabilirsiniz. • Harici Depolama - Depolama, fotoğrafları saklamak veya sohbet ettiğiniz diğer kişilerle fotoğraflarınızı paylaşmak için gereklidir. • Bildirimler - Bildirimler, Skype aktif olarak kullanılmadığında bile mesajlar veya aramalar alındığında kullanıcıların haberdar olmasını sağlar. • Telefon

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.