header
QR Kod
Sky Clash: Lords of Clans 3D

Sky Clash: Lords of Clans 3D

1.53.5 geliştirici Absolutist Ltd
(0 İncelemeler) Haziran 01, 2024
Sky Clash: Lords of Clans 3D Sky Clash: Lords of Clans 3D Sky Clash: Lords of Clans 3D Sky Clash: Lords of Clans 3D Sky Clash: Lords of Clans 3D Sky Clash: Lords of Clans 3D

En Son Versiyon

Versiyon
1.53.5
Güncelle
Haziran 01, 2024
Geliştirici
Absolutist Ltd
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.absolutist.skyclash
Şimdi İndir

Sky Clash: Lords of Clans 3D Hakkında Daha Fazla

Epic MMO RTS çok oyunculu savaş oyunu bekliyor! Çevrimiçi PvP strateji oyununda gökyüzü kuleylerini savunun. İmparatorluğunu kur!
Çevrimiçi PvP modunda savaşa girmek için kendinizi hazırlayın.

Sky Clash oyunu, MMO ve RTS türlerini bir araya getiren bir strateji oyunudur. Bu oyunda, oyuncular epik bir dövüş stratejisi ile inanılmaz bir dünyayı keşfederler. Dünya, Steampunk temasıyla süslenmiş ve oyuncular gökyüzünde kendi üslerini kurarlar. Bu üslerini, bulut köylerini yenilmez bir imparatorluk haline getirerek güçlendirmeye çalışırlar.

Sky Clash oyununda, oyuncular ayrıca çevrimiçi PvP modunda dünya çapında diğer oyuncularla savaşabilirler. İttifaklar kurabilir, birlikler kiralayabilir ve savaşlara katılabilirler. Oyuncular ayrıca, oyunun şaşırtıcı 3D sanatının tadını çıkarabilirler.

Bu oyun, oyuncuların bir ada ordusu kurmalarını, batı ormanını keşfetmelerini ve krallığı fethetmelerini sağlar. Sky Clash, PvP ve PvE savaşlarını bir araya getirerek benzersiz bir oyun deneyimi sunar. Oyuncuların daha büyük ve güçlü bir imparatorluk oluşturarak daha fazla altın kazanmalarını sağlar. Ayrıca, oyuncular her zaman çevrimiçi saldırılara karşı hazırlıklı olmalıdır.

Sky Clash, ücretsiz olarak sunulan bir oyundur ve oyuncuların düşmanlarına karşı çevrimiçi MMO çok oyunculu savaşlarda yarışmalarını sağlar. Oyuncular, kendi savunmalarını düzenleyebilir, müttefiklerle takım oluşturarak diğer savunuculara saldırabilir ve kalelerini yağmalayabilirler. Ayrıca, oyuncular köylerini yükseltmeye, orduyu eğitmeye ve savaş ağalarına ulaşmaya çalışarak kendilerini çevrimiçi PvP modunda savaşmaya hazırlar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.