below header
QR Kod
Skred Messenger

Skred Messenger

12.5 geliştirici SKRED
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Skred Messenger Skred Messenger Skred Messenger Skred Messenger Skred Messenger

En Son Versiyon

Versiyon
12.5
Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
SKRED
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
mobi.skred.app
Şimdi İndir

Skred Messenger Hakkında Daha Fazla

Skred, ilk güvenli, eşler arası anlık mesajlaşma uygulamasıdır: e-posta adresi veya telefon numarası gerektirmez.

Skred uygulaması, hiçbir abonelik, işletmeci veya SIM kart gerektirmez ve hiçbir iz bırakmaz. Bu, uygulama kullanıcıları için tamamen ücretsiz ve kullanımı kolay bir iletişim aracı sunar. Bu sayede kullanıcılar, herhangi bir ücret ödemeden veya kişisel bilgilerini paylaşmadan gizliliklerini koruyarak iletişim kurabilirler.

Skred tasarımı, gizliliği en önemli öncelik olarak belirleyerek geliştirilmiştir. Uygulama, en yüksek şifreleme düzeylerinden yararlanarak kullanıcıların mesajlaşma ve çağrılarını güvenli bir şekilde gerçekleştirmesini sağlar. Skred, kullanıcıların her biri ile anonim, kendine özel ve güvenli bir bağlantı oluşturarak iletişim kurmalarını sağlar. Bu bağlantıya sadece iki katılımcı erişebilir, başka kişilerin erişimi engellenir.

Skred'in uyumlu ara yüzü, kullanıcıların sadece mesaj, fotoğraf, video, sesli arama ve görüntülü görüşmeleri aktarmasına olanak tanır. Uygulamanın kaydetme özelliği bulunmaz, böylece kullanıcıların iletişim geçmişleri kaydedilmez. SkredBoard adı verilen özellik sayesinde kullanıcılar, farklı kimlikler oluşturarak kesin gizlilik sağlayabilir ve aynı anda birkaç arkadaşıyla etkileşimde olabilirler.

Bu uygulama, gönderilen mesajların karşı taraf tarafından okunduktan sonra silinmesini sağlaması sayesinde ekstra bir güvenlik katmanı sunar. Mesaj silindiğinde, karşı tarafın mobil cihazından da silinir. Böylece kullanıcılar, gizliliklerini daha da koruyarak iletişim kurabilirler.

Kullanıcıların bilgileri, uçtan uca şifreleme sayesinde mobil cihazdan diğer mobil cihaza güvenli bir şekilde iletilir. Bu bilgiler herhangi bir sunucuda saklanmaz ve şifreleme teknolojileri açık kaynak kodlu ve güvenilir kaynaklardan gelir. Skred, radyo yayını ve internette ifade özgürlüğünü savunan Skyrock grubu tarafından başlatılmıştır ve kullanıcılarına özgürlük ve gizlilik sunar.

Skred, kullanıcılarına ücretsiz, gizli ve güvenli bir iletişim deneyimi sunarak özgürlüklerini korumalarını sağlar. Bu uygulama, gizliliği en önemli öncelik olarak belirleyerek tasarlanmış ve kullanıcıların güvenli bir şekilde iletişim kurmalarını sağlamak için en yüksek şifreleme teknolojilerinden yararlanmıştır. Skred, kullanıcıların anonim bir şekilde iletişim kurmalarına olanak tanıması ve mesajların silinmesi ile ekstra bir güvenlik katmanı sunarak, kullanıcıların özgürlüklerini korumasına yardımcı olur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.