header
QR Kod
Сказки и головоломки для детей

Сказки и головоломки для детей

2.13.0 geliştirici Amaya Kids Play & Learn Ltd
(0 İncelemeler) Nisan 23, 2024
Сказки и головоломки для детей Сказки и головоломки для детей Сказки и головоломки для детей Сказки и головоломки для детей Сказки и головоломки для детей Сказки и головоломки для детей

En Son Versiyon

Versiyon
2.13.0
Güncelle
Nisan 23, 2024
Geliştirici
Amaya Kids Play & Learn Ltd
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.amayasoft.bookstorem4.ru
Şimdi İndir

Сказки и головоломки для детей Hakkında Daha Fazla

Волшебные Сказки - это сборник сказок для маленьких и взрослых детей, девочек и мальчиков от 3 лет до 8 лет, где ваш ребенок становится участником приключений вместе со сказочными героями!

Bu uygulama, çocukların okurken eğlenebilecekleri ve ilginç görevler gerçekleştirebilecekleri okul öncesi eğitici oyunlar oynayacakları ve profesyonel aktörler tarafından seslendirilen masalları dinleyebilecekleri veya gelişime yönelik çizgi filmler izleyebilecekleri bir platformdur.

Küçükler, masalların büyülü dünyasıyla tanışacak, birçok yeni şey öğrenecek ve eğlenceli bulmacaları çözmeye çalışacaklar.

Arkadaşlık, yardımlaşma ve iyilik kavramlarını öğrenmek isteyen çocuğunuza, Rus, yabancı ve özgün çocuk masalları yardımcı olacak! Küçükler, şunları bekliyor: ✓ Teremok ✓ Krylov'un fablları ✓ Ayakkabılar içinde kedi ✓ On İki Ay ✓ Kırmızı Başlıklı Kız ✓ Güzel ve Çirkin ✓ Karlar Kraliçesi ✓ Üç örme ✓ Çakmak Masalı ✓ İnteraktif Kitap Üç Küçük Domuz ✓ Büyülü Kitap Cinderella ✓ Masal Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler ✓ Üç Ayı - Çocuk Kitabı ✓ Masal Bezelye Prenses ✓ Büyülü Masal Karlar Kraliçesi ✓ Kurt ve Yedi Keçi - İyi Masal ✓ İnteraktif Masal Turp ✓ Yuvarlak Dünya - Anastasia Vygon'un özgün masalı

Uygulamada, ücretsiz olarak Teremok masalı ve popüler "Kotiki, Vpered!" çizgi filminin kahramanları Kote ve Kate ile "Puzzle ve Boyama" mini oyunları koleksiyonu bulunmaktadır. Önceden ücretsiz olarak sunulan kitapların yanı sıra, size hoşunuza giden herhangi bir kitabı açmak için 3000 madeni para kazanacaksınız!

🎁 Günlük bonus kutusundaki bozuk paraları okuma kitaplığından toplayarak diğer çocuk kitaplarını da ücretsiz olarak açın! (İnternet bağlantısı açıkken sandık çevrimiçi görünür).

Uygulamanın özellikleri: • "Beni Oku" ve "Kendim Okuyacağım" okuma modları • Çocukların oyun yoluyla eğitimi • Hafıza ve dikkat geliştirme için masallara yönelik görevler ve oyunlar • Kız ve erkek çocuklar için hem tablette hem de telefonda kitaplar • Renkli resimler ve animasyonlarla masallar • Rusça'da geceleri en iyi büyülü çocuk masalları • Profesyonel seslendirme ve sesli kitaplar • Masalları çevrimdışı okuyup dinleyebilmeniz için önce masalları indirin • Tanıdık ve sevilen masal karakterleri ve çizgi film kahramanları • 5 yaşından 7 yaşına kadar çocuklar için ücretsiz interaktif geliştirici oyunlar • Kolay ve anlaşılır arayüz

Kitap okumaktan yoruldunuz mu? Büyülü kitap masalı yüksek sesle okuyabilir! Bu 4 yaşından büyük çocuklar için vazgeçilmez bir okuyucudur.

Eğlenceli ve aynı zamanda eğitici interaktif oyunlar ve yürekten yapılmış eğitici oyunlar, eğitici oyunlar ve en küçükler için küçük mas

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.