header
QR Kod
Sirinler Bakery – tatlı

Sirinler Bakery – tatlı

2023.1.0 geliştirici Budge Studios
(0 İncelemeler) Mayıs 03, 2024
Sirinler Bakery – tatlı Sirinler Bakery – tatlı Sirinler Bakery – tatlı Sirinler Bakery – tatlı Sirinler Bakery – tatlı Sirinler Bakery – tatlı

En Son Versiyon

Versiyon
2023.1.0
Güncelle
Mayıs 03, 2024
Geliştirici
Budge Studios
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.budgestudios.SmurfsBakery
Şimdi İndir

Sirinler Bakery – tatlı Hakkında Daha Fazla

Budge Studios™, Sirinler Bakery'i sunuyor! Mutfakta Şirine'ye katılıp nefis tatlılar hazırla. Şirin Meyvesinden yapılmış Dondurmacıklar mı istersin? Bir aroma seç, çeşitli çikolatalı bandırma soslarını dene ve üzerini yaratıcı bir şekilde kapla. En şirin tatlıyı yarattığında, tarifi evde dene!

Budge Studios, çocukların eğlenirken öğrenebilecekleri bir uygulama olan Şirinler Fırını'nı piyasaya sürdü. Bu uygulamada, çocuklar Şirine tarafından adım adım yönlendirilecek ve pişirme ipuçları alacaklar. Şirin Meyvesi Dondurmacıkları, Şirin Meyveli Shakeler, Prenses Şirine Pastaları, Şirin Kafası Çubuk Pastaları ve Şirin Evi Pastaları yapabilecekler.

Her tatlı için ayrı oynanış mekanikleri sayesinde, çocuklar her zaman yeni zorluklarla karşılaşacak. Farklı gıda boyaları, süsler ve heykelcikler arasından seçim yaparak kendi tarzlarını yaratabilecekler. Oynanış, eğ gibi hareketlerle dökme işlemiyle etkinleştirilecek ve çocuklar tatlılarını yemek için dokunabilecekler.

Şirinlerin özel siparişlerini tamamlayarak yıldız kazanabilecekler ve evde yapmak istedikleri tarifleri kaydedip paylaşabilecekler. Uygulama tabletlerle uyumlu olacak şekilde tasarlandı.

Budge Studios, çocukların gizliliğini önemsiyor ve uygulamanın gizlilik yasalarına uygun olduğunu garanti ediyor. Uygulama, ""ESRB (Entertainment Software Rating Board) Privacy Certified Kids’ Privacy Seal"" sertifikasına sahiptir. Uygulamayı indirmeden önce, ücretsiz olduğunu ancak bazı özelliklere uygulama içi satın alımlarla erişilebileceğini unutmamak gerekiyor. Uygulama içi satın alımlar gerçek para ile yapılacak ve hesaptan ücret alınacak. Bu özellikleri devre dışı bırakmak veya ayarlamak için cihaz ayarlarını değiştirmek mümkün.

Budge Studios, bu uygulamada davranışsal reklamcılığa ve yeniden hedeflemeye izin vermiyor. Ancak uygulamada, yalnızca bir ebeveyn geçidinden sonra erişilebilecek sosyal medya bağlantıları bulunabilir. Uygulama içi fotoğraf çekme ve kaydetme özelliği de sunulmaktadır, ancak bu fotoğraflar hiçbir şekilde diğer kullanıcılarla veya üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Budge Studios, dünyanın dört bir yanındaki çocukları eğlendirirken eğitmeyi ve yaratıcılıklarını geliştirmeyi amaçlamaktadır. Uygulamaları hakkında daha fazla bilgi almak veya soru, öneri ve yorumlarınızı paylaşmak için Budge Studios ile iletişime geçebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.