header
QR Kod
Simpler: İngilizce Öğren!

Simpler: İngilizce Öğren!

6.0.4 geliştirici Goodvyzn
(0 İncelemeler) Mart 14, 2024
Simpler: İngilizce Öğren! Simpler: İngilizce Öğren! Simpler: İngilizce Öğren! Simpler: İngilizce Öğren! Simpler: İngilizce Öğren! Simpler: İngilizce Öğren!

En Son Versiyon

Versiyon
6.0.4
Güncelle
Mart 14, 2024
Geliştirici
Goodvyzn
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
1
Lisans
Free
Paket Adı
ru.zengalt.simpler
Şimdi İndir

Simpler: İngilizce Öğren! Hakkında Daha Fazla

Simpler İngilizce ile sıfırdan İngilizce istemek hazır mısınız? Bu eğlenceli ve etkili uygulamayla İngilizce dilbilgisi, kelime dağarcığı ve pratik becerilerini tamamlayarak becerilerini geliştirin!

Simpler English uygulaması, görsel kurallarla dilbilgisi öğrenmenize yardımcı olan, İngilizce dedektif hikayeleriyle pratik yapabileceğiniz, zihinsel çağrışımla kelime öğrenme imkanı sunan, yeni simülatörle öğrendiklerinizi pekiştirebileceğiniz, dinlediğinizi anlama becerinizi geliştirebilen ve bilgi kontrolü yapabileceğiniz bir İngilizce öğrenme uygulamasıdır. Günlük faydalı kelimeler öğrenme ve bedava İngilizce öğrenme fırsatı sunar.

Simpler English uygulamasıyla, öğrenme sürecinizi takip edebilir, yıldızlar kazanarak derslerin kilitlerini açabilir ve hediyeler kazanabilirsiniz. Özel olarak, uyarlanmış İngilizceye sahip dedektif hikayeleriyle İngilizce öğrenmeye başlayabilir, kelime haznenizi doldurabilir ve konuşma becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Güç düzenliliktedir! İngilizce öğrenme motivasyonunuzu korumak için, HIZLI TEMPO'nuzu takip eden uygulama, GÜNLÜK HEDEF belirlemenize ve hızlı temponuzu korumanıza yardımcı olur. Her gün egzersiz yaparak sonuçları ilk haftada görmenizi sağlar.

Simpler English uygulaması, basit ve anlaşılır bir İngilizce kelime öğrenme sistemi sunar. Özel çizimlerle yeni kelimeleri anımsamanızı kolaylaştırır ve kelime haznenizi büyütmenize yardımcı olur.

Bize Ulaşın: Simpler: Kolay İngilizce Öğren uygulaması için şikayet, görüş ve önerilerinizi iletmek için help@simpler.link e-posta adresine mail göndermeyi unutmayın. Her bir maili özenle değerlendirdiğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.