header
QR Kod
SimCity BuildIt

SimCity BuildIt

1.55.1.125260 geliştirici ELECTRONIC ARTS
(0 İncelemeler) Mayıs 31, 2024
SimCity BuildIt SimCity BuildIt SimCity BuildIt SimCity BuildIt SimCity BuildIt SimCity BuildIt

En Son Versiyon

Versiyon
1.55.1.125260
Güncelle
Mayıs 31, 2024
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ea.game.simcitymobile_row
Şimdi İndir

SimCity BuildIt Hakkında Daha Fazla

Hoş geldin, Başkan! Güzel ve canlı bir metropol tasarlayıp oluşturarak kendi şehrinin kahramanı ol. Şehrin büyüdükçe ve daha karışık hale geldikçe tüm kararları sen vereceksin. Vatandaşlarının mutlu olmasını ve kent siluetinin büyümesini sağlamak için akıllıca seçimler yap. Ardından, diğer dost Başkanlarla ticaret yap, sohbet et, rekabet et ve kulüplere katıl. Sıradışına giden yolunu inşa et!

ŞEHRİNE HAYAT KAT! Bu uygulama, gökdelenler, köprüler, parklar ve daha birçok şey inşa ederek şehrini büyütebileceğin bir şehir kurma oyunudur. Binaları stratejik olarak yerleştirerek vergi akışını sağlayabilir ve şehrini geliştirmeye devam edebilirsin. Ayrıca, gerçek hayattan tanıdığımız sorunları da çözerek, trafik ve kirlilik gibi konulara da odaklanabilirsin.

HAYAL GÜCÜNÜ HARİTADA YANSIT! Bu uygulama, şehir kurma oyunu olmanın ötesinde, hayal gücünü kullanabileceğin bir oyun. Tokyo, Londra veya Paris tarzında mahalleler inşa edebilir ve Eyfel Kulesi ve Özgürlük Heykeli gibi ünlü kent simgelerinin kilidini açabilirsin. Ayrıca, yeni teknolojiler keşfederek spor stadyumları ve yeşil alanlar ekleyerek şehrini daha da geliştirebilirsin. Güneşli Ada ve Dondurucu Fiyortlar gibi coğrafi bölgelerin de kilidini açarak şehrini benzersiz bir şekilde süsleyebilirsin.

YOLUNU ZAFERE ÇEVİR! Bu uygulama, sadece bir şehir kurma oyunu değil, aynı zamanda bir savaş oyunu da. Şehrini canavarlara karşı savunabilir ve diğer oyuncularla Kulüp Savaşlarında rekabet edebilirsin. Kulüp arkadaşlarınla birlikte stratejiler belirleyerek ve diğer şehirlere savaş açarak şehrini zafere taşıyabilirsin. Savaş sırasında, çılgın felaketler başlatarak rakiplerine karşı üstünlük sağlayabilirsin. Ayrıca, savaşta kullanabileceğin veya şehrini iyileştirmek için değerli ödüller kazanabileceğin haftalık görevler ve Başkanlar Yarışı gibi etkinlikler de mevcut.

BAĞLAN VE TAKIM OLUŞTUR! Bu uygulama, tek başına oynayabileceğin bir oyun olmasının yanı sıra, diğer oyuncularla da bağlantı kurabileceğin ve takım oluşturabileceğin bir oyun. Başkan Kulübüne katılarak diğer üyelerle mal ticareti yapabilir ve stratejiler hakkında konuşabilirsin. Birlikte çalışarak büyük yapılar inşa edebilir ve diğer Başkanlara liderlik yaparak şehrinin hayata geçmesini izleyebilirsin.

ÖNEMLİ TÜKETİCİ BİLGİLERİ! Bu uygulama, devamlı internet bağlantısı gerektirir ve 13 yaş üstü kişilere yönelik internet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir. Ayrıca, kurulum yapmadan önce Google Play Game Services platformundan çıkış yapman gerektiğini unutma. Aksi takdirde, oyununuzu arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

UYARI! EA, çevrimiçi özellikleri 30 gün sonra geri çe

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.