header
QR Kod
SilaChat

SilaChat

2.0.64 geliştirici HONG KONG FIRE INNOVATION LIMITED
(0 İncelemeler) Haziran 13, 2024
SilaChat SilaChat SilaChat SilaChat SilaChat SilaChat

En Son Versiyon

Versiyon
2.0.64
Güncelle
Haziran 13, 2024
Geliştirici
HONG KONG FIRE INNOVATION LIMITED
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.moyu.amar
Şimdi İndir

SilaChat Hakkında Daha Fazla

Silachat is a personalized entertainment platform that allows you to chat with people who share similar interests. You can also have a music party with your friends and enjoy yourself.

【Kişiselleştirilmiş Oda】

Son derece kişiselleştirilmiş yıldız odası, sizi merkezi sahneye çıkaran, yıldız hayallerinizi gerçekleştiren, duygusal şarkılarınızı söylemenizi ve arkadaşlarınızı konserinizi dinlemeye davet etmenizi ve harika ve heyecan verici hayatınızı paylaşmanızı sağlayan bir yer. Burada mutluluk daha kolay elde edilir.

【Kişiselleştirilmiş Hediyeler】

Silachat, size arkadaşlarınıza kişiselleştirilmiş ve gerçekçi hediyeler göndererek duygularınızı ifade etme ve tutkunuzu gösterme imkanı sunar, arkadaşlığınızı geliştirir ve aranızdaki mesafeyi kapatır. 【Kişiselleştirilmiş Etkinlikler】

Oda, farklı türde hediyelerle yerleştirilmiştir, arkadaşlarınızla birlikte hediyeler göndererek, hediyeleri açarak ve farklı hediyeler alarak harika anlarınızı paylaşabilirsiniz, ayrıca odada birlikte oyunlar oynayabilir ve her an eğlenebilirsiniz.

【Çeşitli Oda Tipleri】

Sizin için çeşitli oda türleri bulunmaktadır ve oda öneri sayfası en popüler ev sahiplerini ve en popüler odaları öncelikli olarak göstererek, silachat'ın her muhteşem anını kaçırmamanızı sağlar. 【Gerçek Zamanlı Lider Tabloları】

Gerçek zamanlı lider tabloları, her zaman kişiliğinizi gösterir ve isteklerinizi karşılar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.