header
QR Kod
Siberalem - Arkadaşlık, Sohbet

Siberalem - Arkadaşlık, Sohbet

5.5.3 geliştirici workbench
(0 İncelemeler) Mayıs 21, 2024
Siberalem - Arkadaşlık, Sohbet Siberalem - Arkadaşlık, Sohbet Siberalem - Arkadaşlık, Sohbet Siberalem - Arkadaşlık, Sohbet Siberalem - Arkadaşlık, Sohbet Siberalem - Arkadaşlık, Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
5.5.3
Güncelle
Mayıs 21, 2024
Geliştirici
workbench
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.workbench.siberalem
Şimdi İndir

Siberalem - Arkadaşlık, Sohbet Hakkında Daha Fazla

Siberalem'e ücretsiz üye olarak yüzbinlerce profil içerisinde arama yap ve yeni insanlarla tanış. Türkiye'nin en iyi arkadaşlık uygulaması Siberalem'de sen de aradığın aşkı yakala!

Fotoğrafınızı yükleyin ve kriterlerinizi belirleyin, böylece profiliniz oluşacak. Profilinizle ilgilenenleri görüp, yeni insanlarla tanışabilir ve mesajlaşabilirsiniz. Aşk oyunu sayesinde, sizi beğenenlerle eşleşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda yeni arkadaşlar edinip, sohbet edebilirsiniz.

2000 yılından bu yana Türkiye'nin en büyük ve güvenilir ilişki ve arkadaşlık sitesi olan bu uygulamada toplam 2 milyondan fazla üye bulunmaktadır. Her gün binlerce yeni katılımcı da uygulamaya dahil olmaktadır. Günde milyonlarca mesajın yollandığı canlı sohbet uygulaması, kullanıcıların iletişimini kolaylaştırmaktadır.

Uygulama, sürekli denetlenen ve güvenilir bir ortam sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar, güvenli bir şekilde yeni insanlarla tanışabilir ve iletişim kurabilirler. Her türlü soru ve öneriyi ise app@siberalem.com adresinden uygulama yetkililerine iletebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.