header
QR Kod
Show TV

Show TV

5.5.16 geliştirici Ciner Yayın Holding
(0 İncelemeler) Mayıs 01, 2024
Show TV Show TV Show TV Show TV Show TV Show TV

En Son Versiyon

Versiyon
5.5.16
Güncelle
Mayıs 01, 2024
Geliştirici
Ciner Yayın Holding
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
cbg.android.showtv
Şimdi İndir

Show TV Hakkında Daha Fazla

ShowTV Android telefon uygulaması, izleyicilerine zaman ve mekandan bağımsız diledikleri anda ShowTV izleme imkanı sunuyor.

ShowTV uygulaması, Televizyon başında oturmadan güncel yayın akışı bilgilerine, programlara, dizi özetlerine, görsellere, videolara, fragmanlara, sevilen TV programlarına, arşivdeki dizilere ve Show Haber bölümlerine ulaşabileceğiniz bir uygulamadır. Bu sayede telefonunuzdan istediğiniz anda, kesintisiz ve yüksek görüntü kalitesiyle ShowTV canlı yayınını izleyebilirsiniz.

Uygulama, ücretsiz olarak Android telefonlara sunulmaktadır ve keyifle kullanmanız dileğiyle.

Uygulamayı kullanmak oldukça kolaydır, sadece telefonunuza indirerek anında ulaşabilir ve kolayca tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Arşivdeki diziler sayesinde kaçırdığınız bölümleri istediğiniz zaman izleyebilir, sevdiğiniz TV programlarını kaçırmadan takip edebilirsiniz. Ayrıca fragmanlar ve videolar sayesinde önizleme yaparak izlemek isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.

Show Haber bölümleri sayesinde de güncel haberleri takip edebilir, programların özetlerini okuyarak içerikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece televizyon izlemek için özel bir zaman ayırmadan her an ShowTV'nin keyfini çıkarabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.