header
QR Kod
Shoot Bubble Extreme

Shoot Bubble Extreme

8.8 geliştirici Bubble Shooter
(0 İncelemeler) Şubat 21, 2024
Shoot Bubble Extreme Shoot Bubble Extreme Shoot Bubble Extreme Shoot Bubble Extreme Shoot Bubble Extreme

En Son Versiyon

Versiyon
8.8
Güncelle
Şubat 21, 2024
Geliştirici
Bubble Shooter
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
shoot.extreme
Şimdi İndir

Shoot Bubble Extreme Hakkında Daha Fazla

Pop bubbles and beat all the challenges in this incredibly brilliant and addictive bubble shooter game! Join the fun and experience hours of pure entertainment.

Bu büyüleyici oyundan çıkmak neredeyse imkansızdır, bu yüzden yapmanız gereken tek şey düşene kadar patlatmaya devam etmektir. Zamana karşı bir sınır yok, bu yüzden kendi temponuzda oynayın, rahatlayın ve oyundan keyif alın.

Nasıl oynanır? - Aynı renkteki 3 veya daha fazla baloncuk bir araya getirerek kombinasyonu patlatın ve tahtayı temizleyin. - Seviyeleri kazanın ve balon haritasında ilerleyin. - Bir seviyeyi temizlemek için sınırlı sayıda atış hakkınız var, bu yüzden onları akıllıca kullanın ve hamlelerinizi önceden planlayın. - Bir seviyeyi tamamlamak için daha az atış kullanın ve her seviyede 3 yıldız kazanmaya çalışın. Hatırlatma: Daha fazla puan-->daha fazla yıldız! - Keşfedilecek binlerce harika bulmaca seviyesi. Emin olabilirsiniz ki BU ÇOK eğlenceli ve bağımlılık yapıcı!!!

Oyun özellikleri: - Tüm yaş grupları için kolay ve eğlenceli oyun modu. - Skorlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın ve balon atma şampiyonu kim olduğunu görün! Bubble Shooter™'ın tüm hakları Ilyon Dynamics Ltd.'ye aittir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.