header
QR Kod
SHAREit: Transfer, Share Files

SHAREit: Transfer, Share Files

6.24.68_ww geliştirici Smart Media4U Technology Pte.Ltd.
(0 İncelemeler) Mart 25, 2024
SHAREit: Transfer, Share Files SHAREit: Transfer, Share Files SHAREit: Transfer, Share Files SHAREit: Transfer, Share Files SHAREit: Transfer, Share Files SHAREit: Transfer, Share Files

En Son Versiyon

Versiyon
6.24.68_ww
Güncelle
Mart 25, 2024
Geliştirici
Smart Media4U Technology Pte.Ltd.
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.lenovo.anyshare.gps
Şimdi İndir

SHAREit: Transfer, Share Files Hakkında Daha Fazla

Paylaşma zamanı geldi!
irin ve kullanmaya başlayın!

SHAREit, dosyaları, uygulamaları, oyunları, videoları, fotoğrafları, müzikleri, kayıtları, belgeleri ve daha fazlasını paylaşmanıza olanak sağlayan bir dosya transfer uygulamasıdır. 2 milyardan fazla kullanıcı tarafından güvenilen, hızlı ve güvenli bir dosya transfer uygulaması olan SHAREit, dosya paylaşmanın güvenli yoludur.

Bu uygulama sayesinde dosyalarınızı doğrudan indirebilir ve telefonunuzdaki dosyaları kolayca yönetebilirsiniz. Mobil ve PC arasındaki dosya transferleri artık daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir.

SHAREit'in telefon kopyalama özelliği sayesinde telefonunuzu değiştirdiğinizde, eski telefonunuzdaki kişileri, uygulamaları, videoları, fotoğrafları, müzikleri, kayıtları ve belgeleri yeni telefonunuza kolayca aktarabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulama aynı zamanda ücretsizdir.

SHAREit'i kullanmanız için birçok sebep var. Bluetooth'tan 200 kat daha hızlı olan bu uygulama en yüksek hızda 42 MB/s'e kadar çıkabilir. Ayrıca gizlilik ve veri güvenliği de önemlidir ve SHAREit bunlara dikkat eder. Ücretsiz olarak hızlı ve güvenli bir şekilde dosya gönderip paylaşabilirsiniz.

Bu uygulama, dosya türü veya boyutu hakkında endişelenmenize gerek kalmadan, tüm cihazlarınız arasında sınırsız dosya transferini destekler. Ayrıca videoları ve fotoğrafları doğrudan cihazınıza indirebilir, sınırsız yüksek çözünürlüklü videolar izleyebilir ve güçlü bir müzik çalar sayesinde favori şarkılarınızı dinleyebilirsiniz.

SHAREit aynı zamanda birçok özelliğe de sahiptir. Bunlar arasında oyun uygulamalarını transfer etme, indirme, videoyu ses'e dönüştürme, dosya yöneticisi, namaz vakitleri hatırlatma, dosya temizleme, fotoğraf ve video gizleme ve daha birçok özellik bulunmaktadır. Bu uygulama sayesinde hayatınız daha kolay ve eğlenceli hale gelebilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.