header
QR Kod
Shadowgun Legends: Savaş Oyunu

Shadowgun Legends: Savaş Oyunu

1.4.8 geliştirici Deca_Games
(0 İncelemeler) Temmuz 09, 2024
Shadowgun Legends: Savaş Oyunu Shadowgun Legends: Savaş Oyunu Shadowgun Legends: Savaş Oyunu Shadowgun Legends: Savaş Oyunu Shadowgun Legends: Savaş Oyunu Shadowgun Legends: Savaş Oyunu

En Son Versiyon

Versiyon
1.4.8
Güncelle
Temmuz 09, 2024
Geliştirici
Deca_Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.madfingergames.legends
Şimdi İndir

Shadowgun Legends: Savaş Oyunu Hakkında Daha Fazla

Efsanevi hikaye seferini, rekabet ve işbirliği içeren çoklu oyuncu sistemini, yenilikçi sosyal merkezi deneyimle, hepsi bir oyunda!

Shadowgun Efsanelerinin gelecekteki dünyasında, insanlık ölümcül bir uzaylı istilacısının saldırısına uğradı. Bu saldırı sonucunda savunma hattının sonunda Shadowguns adı verilen efsanevi savaşçılar ve kahramanlar ortaya çıktı. Bu savaşta, sen genç bir Shadowgun acemi erisi olarak, sınırsız potansiyeline sahip bir karakteri canlandırıyorsun. Artık galaksiye kimin patron olduğunu göstermek için çarpışmaya katılma zamanı geldi!

Oyunun özellikleri arasında heyecan verici bir hikaye seferi bulunmaktadır. Bu seferde, insanlığı uzaylı istilacıdan kurtarmak için 4 farklı gezegende 200'den fazla görevi tamamlamalısın. Ayrıca, en fazla üç arkadaşınla birlikte güçlerinizi birleştirerek co-op görevlerde ve yağmalarda dev düşman liderlerini yenmeli ve efsanevi ganimetler kazanmalısın.

Bunların yanı sıra, oyunda gerçek zamanlı oyuncu oyuncuya karşı takım savaşları da bulunmaktadır. Rakiplerinle eşsiz çoklu oyunculu oyun modunda ve farklı PVP arenalarında savaşarak yeteneklerini gösterme ve galaksiyi ele geçirme şansına sahipsin. Ayrıca, 600'den fazla eşsiz silah ve 1000'den fazla zırh parçası arasından seçim yaparak karakterini özelleştirme imkanın da bulunmaktadır.

Oyunun sunduğu yeni sosyal özellikler sayesinde diğer oyuncularla iletişim kurabilir, dükkanları ziyaret edebilir, görevleri kabul edebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsin. Ayrıca, arkadaşlarınla sohbet etme, savaş takımları oluşturma ve loncalar kurma gibi seçenekler de mevcuttur.

Bunların yanı sıra, oyunun eşsiz ödül sistemi - şan sayesinde oyunu oynama tarzına göre ödüller kazanabilir ve Shadowgun evreninde ünlü biri olabilirsin. Yaptığın her hareket, oyundaki şan sistemince takdir edilecek ve şanın ne kadar artarsa yaptıklarınla ilgili dünyanın tepkisi de bir o kadar büyüyecektir.

En iyi RPG Nişancı Oyunu BEDAVA oyna! Şimdi savaşa katıl! Shadowgun Legends, mobil ve konsol oyunları arasındaki çizgiyi görünmez yapan, ezber bozan bir mobil oyunudur. Oyunda, ezber bozan grafikler ve isabetli oyun kontrol sistemi ile dünya genelinde 180 milyondan fazla oyuncu tarafından takdir edilen DECA GAMES, mobil oyunların sınırlarını zorlamaya devam etmektedir. Artık, bu konsol kalitesindeki birinci şahıs nişancı oyunu ile işleri bir sonraki seviyeye taşıyor. Shadowgun Legends, avucunuzdaki nihai, iz bırakan ve istediğiniz yere götürebileceğiniz en uç noktadaki bir dünya nişancı oyunudur

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.