header
QR Kod
Session - Private Messenger

Session - Private Messenger

1.17.5 geliştirici Oxen Project
(0 İncelemeler) Şubat 09, 2024
Session - Private Messenger Session - Private Messenger Session - Private Messenger Session - Private Messenger Session - Private Messenger

En Son Versiyon

Versiyon
1.17.5
Güncelle
Şubat 09, 2024
Geliştirici
Oxen Project
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
network.loki.messenger
Şimdi İndir

Session - Private Messenger Hakkında Daha Fazla

Session is a private messenger offering privacy, anonymity, and security. With end-to-end encryption, no phone numbers for sign-up, and decentralisation, Session is a messenger that truly keeps your messages private and secure.

Bu uygulama, kullanıcıların mesajlarını güçlü merkezi olmayan sunucu ağları aracılığıyla yönlendirerek, verilerinin sızdırılmasını veya satılmasını imkansız hale getirmektedir. Ayrıca, Session'ın özel yönlendirme protokolleri sayesinde, mesajlarınız tamamen anonimdir. Kiminle konuştuğunuz, ne söylediğiniz veya IP adresiniz bile hiç kimse tarafından bilinmez.

Session'ı kullandığınızda gizlilik varsayılandır. Her mesaj şifrelenir, her zaman. Gizliliğinizi ciddiye alıyoruz - Session, arkadaşlarınız, aileniz veya dünya genelinde herhangi biriyle güvenli ve özel bir şekilde sohbet etmenize olanak tanır.

• Tamamen anonim hesap oluşturma: Bir Session kimliği oluşturmak için telefon numarası veya e-postaya ihtiyaç yok • Merkezi olmayan sunucu ağı: Veri ihlalleri yok, merkezi bir nokta yok • Meta veri kaydı yok: Session mesajlarınızın meta verilerini saklamaz, takip etmez veya kaydetmez • IP adresi koruması: IP adresiniz özel bir soğan yönlendirme protokolü kullanılarak korunur • Kapalı gruplar: Özel, uçtan uca şifreli grup sohbetleri, en fazla 100 kişi için • Güvenli ekler: Ses parçaları, fotoğraflar ve dosyaları Session'ın güvenli şifreleme ve gizlilik korumalarıyla paylaşın • Ücretsiz ve açık kaynaklı: Bize inanmayın - Session'ın kodunu kendiniz kontrol edin.

Session, özgür konuşma, bedava bira ve reklamlardan ve izleyicilerden arınmıştır. Session, Avustralya'nın ilk gizlilik teknolojisi olmayan kar amacı gütmeyen kuruluşu olan OPTF tarafından oluşturulmuş ve yönetilmektedir. Bugün çevrimiçi gizliliğinizi geri alın - Session'ı indirin.

Kaynak kodundan oluşturmak, hata bildirmek veya kodumuzu incelemek mi istiyorsunuz? GitHub'da Session'a göz atın: https://github.com/oxen-io/session-android

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.