header
QR Kod
Sesli GU ekran kaydedici

Sesli GU ekran kaydedici

3.4.4.0 geliştirici Video to MP3 Converter & MP3 Cutter
(0 İncelemeler) Mart 13, 2024
Sesli GU ekran kaydedici Sesli GU ekran kaydedici Sesli GU ekran kaydedici Sesli GU ekran kaydedici Sesli GU ekran kaydedici Sesli GU ekran kaydedici

En Son Versiyon

Versiyon
3.4.4.0
Güncelle
Mart 13, 2024
Geliştirici
Video to MP3 Converter & MP3 Cutter
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mobi.screenrecorder.durecorder
Şimdi İndir

Sesli GU ekran kaydedici Hakkında Daha Fazla

GU Kaydedici, görüntülü aramaları, çevrimiçi şovları, canlı oyunları, spor etkinliklerini ve filmleri kaydetmeniz için kararlı bir ekran kaydedicidir. Net sesle video kaydedebilir, ekran görüntüsü alabilir ve video dosya boyutunu küçültebilirsiniz. Kök gerekmez.

Sesli video kaydetme uygulaması, eğitim ve tanıtım videoları oluşturmayı daha kolay hale getirmek için mikrofondan ses kaydetmenize imkan sağlar. Tam ekran video kaydetmek için kayan pencereyi gizleyebilir ve kontrol etmek için bildirim panelini kullanabilirsiniz. Dahili ses kaydetme özelliği sayesinde ekran kaydedici, dahili ses kaydını destekler. Ayrıca, 1080p çözünürlük ve otomatik ekran yönlendirmesi gibi birçok özelleştirme seçeneği sunar. Geri sayım süresini ayarlayabilir ve kaydı durdurmak için sallayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, bindirme yüz kamerası özelliği sayesinde yüzünüzü ve tepkilerinizi herhangi bir boyuta göre özelleştirilebilen bir bindirme penceresinde kaydedebilirsiniz. Bu, özel bir video oluşturmanıza yardımcı olur. Kaydı istediğiniz zaman duraklatabilir ve devam ettirebilirsiniz. Ayrıca, beğendiğiniz temayı da kullanabilirsiniz.

Özel özellikler

1. Sihirli Fırça: Kayıt sırasında ekrana karalama yapabilir, istediğinizi yazabilir veya çizebilirsiniz. İstediğiniz renk ve efekti seçebilirsiniz.

2. Kayıp Videoyu Geri Yükle: Uygulama yanlışlıkla kapatılırsa, daha önce kaydettiğiniz videoyu geri yükleyebilirsiniz.

3. Video Kompresörü: Videoyu yüksek kalitede sıkıştırabilirsiniz.

4. MP3 Video Dönüştürücü: Videoları basit adımlarla MP3'e dönüştürebilirsiniz.

Net ekran görüntüsü alma özelliği sayesinde, ekranınızı kolayca yakalayabilir ve yetenekli oyunlarınızı veya komik görüşmelerinizi kaydedebilirsiniz. Ayrıca, ekran görüntünüze karalama yapabilir ve önemli bölümleri vurgulayabilirsiniz.

Videonuzu arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz HD kalitesindeki videoyu sosyal medyada yayınlayabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.