header
QR Kod
Senior Match: Mature Dating

Senior Match: Mature Dating

8.2.3 geliştirici SeniorMatch.com
(0 İncelemeler) Nisan 01, 2024
Senior Match: Mature Dating Senior Match: Mature Dating Senior Match: Mature Dating Senior Match: Mature Dating

En Son Versiyon

Versiyon
8.2.3
Güncelle
Nisan 01, 2024
Geliştirici
SeniorMatch.com
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.successfulmatch.seniormatchdating
Şimdi İndir

Senior Match: Mature Dating Hakkında Daha Fazla

❤Google Play Editor's Choice❤ - Trusted Mature Dating App for 50+ Silver Singles

SeniorMatch, yaşlı kadınlar ve olgun erkekler için en iyi arkadaşlık uygulamasıdır. Aynı yaşta olan benzer düşüncelere sahip bekarlarla tanışmak için tasarlanmıştır. SeniorMatch.com, yaşlı insanlar için sevgi bulma ve yeni arkadaşlar edinme amacıyla kapsayıcı ve arkadaş canlısı bir çevrimiçi arkadaşlık uygulaması oluşturmayı hedefler.

2001 yılında başlayan SeniorMatch.com, 1.5 milyondan fazla 50 yaş üstü bekar ve 36.600 başarı hikayesiyle hizmet vermektedir. Daddy's Home 2 filminde adımız geçti ve Forbes Dating Advice, Dating News, Dating Scott, The Senior List gibi platformlarda yer aldık.

Hadi dışarı çıkın ve olgun eşinizi bulun! 50 yaş üstü bekarlar ve baby boomers için en iyi çevrimiçi arkadaşlık hizmetine katılın. 💕 Gerçek Profiller - Botları ve dolandırıcıları engellemek için tüm profiller 24/7 manuel olarak kontrol edilir. 💕 Yaşlı DOSTU - Kolay kullanımlı bir uygulama, yaşlı bekarların benzer ilgi alanlarına sahip kişilerle eşleşmelerine olanak tanır. 💕 Eğlenceli SELAMLAR - Topluluk beslemesinde size yakın yeni insanlarla flört edin ve tanışın.

Olgun Arkadaşlık: 50 yeni 20'dir.

#1 yaşlı arkadaşlık sitesi olarak, 50 yaşın üstünde olmanın ne demek olduğunu biliyoruz. Bu heyecan verici hayat bölümü, zamanla gelen özgürlük, bilgelik ve takdirle doludur. Çevrimiçi yaşlı arkadaşlık topluluğumuz, sizin gibi gümüş bekarların özel ilgi alanlarına ve arzularına odaklanır. Bizce aşk için yaşın önemi yoktur. Kendinize bir şans daha verin! Hafta sonuna kadar kelebekler hissedebilirsiniz.

Tekrar aşık olmaya hazır mısınız?

Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Kanada ve Avustralya'dan her gün binlerce yaşlı insan bir araya geliyor. Almanya, Brezilya ve dünyanın diğer bölgelerinde de hızla büyüyoruz. Eşcinsel ya da heteroseksüel, boşanmış ya da dul, tek ebeveyn ya da çocuksuz, SeniorMatch, benzer durumda olan özel birilerini bulabileceğiniz sıcak ve güvenli bir yerdir.

Aşk için henüz hazır değil misiniz?

SeniorMatch, 50 yaşın üzerindeki bekarlar için tasarlanmıştır ve mektup arkadaşlığı ve olgun bekarları bir araya getirmeyi amaçlar. Yaşlı bir arkadaşlık uygulaması olmasına rağmen, burası yaşlıların beğenilerini ve beğenmediklerini, flört ipuçlarını ve ilişki tavsiyelerini, 50 yaşın üzerindeki moda ve emeklilik sonrası yaşam tarzlarını özgürce tartışabilecekleri bir buluşma topluluğudur. Özel birilerini aramıyorsanız bile, gümüş bekar olsanız bile bu topluluğun tadını çıkarabilirsiniz. Yaşınızla aynı olan insanlarla tanışabilir ve arkadaşlar edinebilirsiniz.

PREMIUM ABONELİK

Silver bekarlar için olgun arkadaşlık uygul

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.