header
QR Kod
Sen Benimsin! Otome aşk oyunu

Sen Benimsin! Otome aşk oyunu

1.1.535 geliştirici COMINO Inc. & INTEREST LLC.
(0 İncelemeler) Mayıs 11, 2024
Sen Benimsin! Otome aşk oyunu Sen Benimsin! Otome aşk oyunu Sen Benimsin! Otome aşk oyunu Sen Benimsin! Otome aşk oyunu Sen Benimsin! Otome aşk oyunu Sen Benimsin! Otome aşk oyunu

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.535
Güncelle
Mayıs 11, 2024
Geliştirici
COMINO Inc. & INTEREST LLC.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.interest.kimiwaore
Şimdi İndir

Sen Benimsin! Otome aşk oyunu Hakkında Daha Fazla

Bu interaktif hikayede seçimlerin ile, hikayedeki romantizmin kontrolü tamamensenin elinde!

Bu etkileşimli oyun, ateşli hikayelerden oluşan bir oyundur ve oyuncuların hikayenin nasıl ilerleyeceğine karar vermelerine olanak sağlar. Oyuncular, seçtikleri büyülü dünyaya dalacak ve kendilerini oldukça yakışıklı ve havalı erkekler tarafından sevilen sevimli ve nazik bir kadın karakterin yerine koyabilecekler. Hikaye, oyuncunun seçimlerine göre ilerleyecek ve bu seçimler sonucunda hikayenin nasıl sonuçlanacağı tamamen oyuncunun elinde olacak.

Oyun, oyunculara birçok özellik sunuyor. Oyuncular, seçimleri kullanarak hikayenin nasıl ilerleyeceğine karar verebilir, avatarlarını çeşitli kıyafetlerle giydirebilir ve sevimli ve baştan çıkarıcı karakterlerle benzersiz ilişkiler yaşayabilirler. Ayrıca, göz kamaştırıcı grafiklerle tasarlanmış karakterler ve arka planlar sayesinde oyuncular, bir TV dizisinden çıkmış gibi görünen bir oyun deneyimi yaşayabilirler.

Oyuncular, karakterlerinin kimleri sevip kimlere ilgi duyacağına dair tercihlerini değiştirebilirler. Oyun ücretsizdir ancak cazip ödemeler sayesinde oyuncular, yakışıklı genç erkek arkadaşlarıyla birlikte tatlı ve ateşli ek bölümler oynayabilirler. Ayrıca, oyunculara bir altyazı özelliği sunuluyor, böylece aynı anda iki dilde oyunun tadını çıkarabilirler. Bu özellik, oyuna alışmalarına ve başka bir dil öğrenmelerine yardımcı olabilir.

Bu oyun, erkek arkadaş romantizmini sevenler, otome romantizm oyunlarını sevenler, otome dating oyunlarını sevenler, anime otome aşk hikayesi oyunlarını sevenler, etkileşimli hikayeleri sevenler ve internet olmadan oynanabilecek bir oyun arayan herkes için tavsiye edilebilir. Ayrıca, anime hikayelerini sevenlerin de beğenebileceği bir oyun.

Eğer çeviriler konusunda bize yardımcı olmak isterseniz, lütfen aşağıda verilen e-posta adresi ile bize ulaşın. cs@comino.app

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.