header
QR Kod
Şeker patlama: şeker sıçraması

Şeker patlama: şeker sıçraması

10.7.5 geliştirici NSTAGE
(0 İncelemeler) Haziran 03, 2024
Şeker patlama: şeker sıçraması Şeker patlama: şeker sıçraması Şeker patlama: şeker sıçraması Şeker patlama: şeker sıçraması Şeker patlama: şeker sıçraması Şeker patlama: şeker sıçraması

En Son Versiyon

Versiyon
10.7.5
Güncelle
Haziran 03, 2024
Geliştirici
NSTAGE
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.cookapps.beagles.ng003
Şimdi İndir

Şeker patlama: şeker sıçraması Hakkında Daha Fazla

Bu eğlenceli ve lezzetli 3'lü eşleştirme oyununun en sevdiğiniz oyun olacağından emin olabilirsiniz!

Yüzlerce seviyede dinamik engellerle ve iyi tasarlanmış bulmacalarla eğlenin! Bu aldatıcı basit, stressiz, şeker tatlı maç 3 puzzle oyunu kendinizi bırakın. Bu oyun, oyuncuların sadece oynamak ve eğlenmek istedikleri için tasarlanmıştır. Diğer maç 3 oyunlarının aksine, bu oyunda sizin hakkınızda herhangi bir kısıtlama yok.

Şeker Patlaması, sadece oynamak isteyen oyuncular için tasarlanmış basit bir oyun atıştırmasıdır. Oyuncuların hayat, dayanıklılık veya enerji gibi kısıtlamalarla uğraşmasına gerek yoktur. Bu sayede uzun süre oyun oynamak için bekleme süresi yoktur.

Bunun yanı sıra, internet bağlantısı gerekli değildir. Oyunu istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabilirsiniz, wifi veya veri bağlantısı olmadan bile. Ayrıca, oyun için geniş bir depolama alanına da ihtiyacınız yoktur. Tüm alanınızı yiyerek oyunlarınız hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

Oyun, oyuncuların başarısız olması için tasarlanmış imkansız seviyeler içermez. Gerçek, dürüst meydan okuma bulmacalarıyla eğlenceli vakit geçirin. Yüz binlerce diğer oyuncuya katılın ve onlarla birlikte eğlenin.

Şekeri acele edin ve eğlenceye katılın! Candy Blast: Sugar Splash'ı bugün indirin. Ancak unutmayın, ilerlemeniz cihazınıza kaydedilir ve uygulamayı sildiğinizde veya cihazınızı değiştirdiğinizde verileriniz sıfırlanır. Resmi internet sitesinden bizimle iletişime geçin ve oyuna katılın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.