header
QR Kod
Screen Recorder

Screen Recorder

2.1.6 geliştirici naveensingh
(0 İncelemeler) Mart 28, 2024
Screen Recorder Screen Recorder Screen Recorder Screen Recorder Screen Recorder Screen Recorder

En Son Versiyon

Versiyon
2.1.6
Güncelle
Mart 28, 2024
Geliştirici
naveensingh
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.linuxauthority.screenrecorder
Şimdi İndir

Screen Recorder Hakkında Daha Fazla

Screen Recorder for Android

Bir güvenilir ve yüksek kaliteli ekran kaydedici mi arıyorsunuz? Daha fazla aramayın! Uygulamamız, sistem sesi ve mikrofon sesini kaydetmenizi sağlar, böylece ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde yakalayabilirsiniz. Ayrıca, özelleştirilebilir ayarlarla, size en uygun çözünürlüğü, kare hızını ve bit hızını seçebilirsiniz. Ve hiçbir su işareti olmadan, kayıtlarınızın temiz ve profesyonel olacağından emin olabilirsiniz.

Beta programımıza katılın ve yeni özellikleri ilk deneyen ve daha iyi bir ekran kaydedici oluşturmamıza yardımcı olan siz olun.

Temel özellikler: • Ekran ve sesi aynı anda kaydedin • Hem sistem (dahili) hem de mikrofon (harici) sesi kaydedin • Kontrollere kolay erişim için yüzen araç kutusu • Kaydetmeyi durdurmak için sallama özelliği • Android 7.0 ve üstü için Hızlı Ayarlar Çini • Özelleştirilebilir ayarlarla Full HD videolar kaydedin (240p ila 1080p, 15FPS ila 60FPS, 2Mbps ila 30Mbps) • Su işareti yok. Temiz ve yüksek kaliteli videolar kaydedin

Aşağıdaki, sıkça sorulan soruların bir listesidir, daha fazla sıkça sorulan soru için uygulamada Yardım ve geri bildirim bölümünü ziyaret edin: • Android sistem dahili sesini nasıl kaydedebilirim? Android 10 veya daha yüksek bir cihaza sahipseniz, sistem (dahili) sesi aşağıdaki üç durumda kaydedebilirsiniz: Medya, Oyunlar ve Bilinmeyen (söz konusu uygulamaya izin veriyorsa). Android 9 ve altı sürümler, üçüncü taraf uygulamaların dahili ses kaydetmesine izin vermez. Lütfen cihazınızın Android 10'a güncelleme yazılımı olup olmadığını kontrol edin. • Mikrofonum WhatsApp görüşmeleri sırasında veya çevrimiçi çok oyunculu oyunlar (PUBG, CODM vb.) Oynarken neden çalışmıyor? Maalesef, bir anda sadece bir uygulama ses kaydedebilir. Android, gecikme sorunlarını önlemek için (sistem uygulamaları hariç) iki uygulamanın aynı anda ses yakalamasına izin vermez. Android 10 bunu çözer (biraz). Ses kaydını devre dışı bırakın veya WhatsApp aramalarını önlemek için kayıt sırasında Rahatsız etmeyin özelliğini kullanın. • Android 10'a sahibim, neden dahili ses kaydedemiyorum? Screen Recorder Sürüm 0.8 veya üstünü kullandığınızdan emin olun. • Xiaomi cihazlarında uygulama hiç çalışmıyor neden? Bazı satıcılar agresif pil tasarruf yöntemleri kullanıyor ve bu, üçüncü taraf uygulamaları bozuyor gibi görünüyor. Xiaomi cihazlarında, Uygulama bilgisi-/-Diğer izinler'e gidin ve "Arka planda çalışırken ekran üstü pencere görüntülemeye izin ver" iznini etkinleştirin. Daha fazla ayrıntı için uygulama içinde Yardım ve geri bildirim bölümünü ziyaret edin.

İzinler: İnternet: Uygulamanın geliştir

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.