header
QR Kod
SayHi: Live Chat Make Friends

SayHi: Live Chat Make Friends

1.0.2 geliştirici Bunnie
(0 İncelemeler) Nisan 10, 2024
SayHi: Live Chat Make Friends SayHi: Live Chat Make Friends SayHi: Live Chat Make Friends SayHi: Live Chat Make Friends SayHi: Live Chat Make Friends

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.2
Güncelle
Nisan 10, 2024
Geliştirici
Bunnie
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.sayhi.app
Şimdi İndir

SayHi: Live Chat Make Friends Hakkında Daha Fazla

Sıkıldınız mı ve yeni bağlantılara mı ihtiyacınız var? SayHi'den başka yere bakmayın! 🔥 Uygulamamız, 150'den fazla ülkeden insanlarla 1'e 1 ve çok oyunculu görüntülü ve sesli görüşmeler, görüntülü görüşme ve gerçek zamanlı çeviri ile istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde istediğiniz kişiyle bağlantı kurmanızı sağlar. 📱💬🌍

SayHi, dünyanın her yerinden insanlarla bağlantı kurmanıza olanak sağlayan bir sosyal ağ uygulamasıdır. Uygulama, gerçek kullanıcılarıyla orijinalliği garanti ederek, sahte profillerden kaçınmanıza ve güvenli görüntülü aramalar yapmanıza yardımcı olur. Bu özelliğiyle kullanıcılarının güvenliğine büyük önem verir. Ayrıca, dünya çapında yaygın kullanılan İngilizce, Hintçe, Arapça, İspanyolca, Fransızca, Rusça ve Vietnamca dillerini destekleyerek dil engellerini ortadan kaldırır ve farklı kültürlerden insanlarla iletişim kurmayı kolaylaştırır. Akıllı öneri özelliği ile de kullanıcıların benzer ilgi alanlarına sahip kişilerle tanışmasına yardımcı olur.

SayHi, kullanıcılarının kişiliğini sergilemelerine olanak sağlayan çeşitli hediyeler, giriş sürüş makinaları ve madalyalar sunar. Bu sayede kullanıcılar, animasyonlu ve özel festivallere yönelik hediyelerle takdirlerini gösterebilir ve kişiliklerini yansıtan giriş sürüş makinaları ve madalyalar alabilirler. Bu özellikler, uygulamanın eğlenceli ve kullanıcı dostu bir platform olduğunu gösterir.

Eğer yeni insanlarla tanışmak ve eğlenmek istiyorsanız, SayHi topluluğuna bugün katılın! Ancak uygulamanın bazı özelliklerini kullanabilmek için kameranıza, mikrofonunuza, fotoğraf kitaplığınıza ve bildirimlerinize erişim iznine ihtiyacınız olabilir. Bu izinler uygulamanın sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi ve görüntülü arama, ses dağıtımı, fotoğraf gönderme ve bildirim güncellemelerini etkinleştirebilmeniz için gereklidir. Bu nedenle, uygulamayı kullanmadan önce bu izinleri vermeniz gerektiğini unutmayın. Kullanıcılarının gizliliğine saygı duymayı ve güvenli bir kullanıcı deneyimi sunmayı amaçlayan SayHi, bu izinleri sadece gerekli olduğu durumlarda kullanır ve kullanıcıların kişisel bilgilerini korur. Bu nedenle, SayHi uygulamasını kullanırken gönül rahatlığıyla eğlenebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.