below header
QR Kod
SayHi Görüntülü Sohbeti

SayHi Görüntülü Sohbeti

3.52 geliştirici UNearby
(0 İncelemeler) Mart 04, 2024
SayHi Görüntülü Sohbeti SayHi Görüntülü Sohbeti SayHi Görüntülü Sohbeti SayHi Görüntülü Sohbeti SayHi Görüntülü Sohbeti SayHi Görüntülü Sohbeti

En Son Versiyon

Versiyon
3.52
Güncelle
Mart 04, 2024
Geliştirici
UNearby
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.sayhi.plugin.moxi
Şimdi İndir

SayHi Görüntülü Sohbeti Hakkında Daha Fazla

Kedine başkalarıyla karşılaşma fırsatı verin. Kendine ümit etmek için bir sebep verin. New York’ta otubüs beklerken, Tokyo’da uçuş beklerken, Paris’te arkadaşlarını beklerken, Madrid’da yağmurun durdurmasını beklerken... SayHi Görüntülü sohbeti ile herhangi bir şeyi beklerken başkalarıyla karşılaşabilirsiniz.

Anlık Görüntülü Sohbet SayHi!, Görüntülü Sohbet etme özelliği sunan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, cep telefonunuzla başkalarıyla yüz yüze sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Eğer sadece mesaj yazmakla yetinmek istemiyorsanız, Görüntülü Sohbet size yepyeni bir sohbet deneyimi sunar. Her zaman her yerde yakınlarınızı arayıp onlarla sohbet edebilirsiniz.

Anlık Görüntülü Sohbet sayesinde, dünya üzerinde 7 milyar insanın arasında beğendiğiniz kişilerle yüz yüze sohbet edebilirsiniz. Bu, insanları arkadaşlığa ve sevdaya götürebilir. Sevgilinizi bulduğunuzda, ondan uzakta bile onunla birlikteymiş gibi hissedebilirsiniz. Bu deneyim, uzun süre akıllarınızda kalacaktır. Karşılaştığınız kişilerle, onlarla tekrar karşılaşmalısınız. Onlara merhaba deyip, birlikte güzel bir yolculuğa başlayabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.