below header
QR Kod
Şarkılı Fotoğraf Video Yapıcı

Şarkılı Fotoğraf Video Yapıcı

2.0.2 geliştirici Easyelife
(0 İncelemeler) Şubat 27, 2024
Şarkılı Fotoğraf Video Yapıcı Şarkılı Fotoğraf Video Yapıcı Şarkılı Fotoğraf Video Yapıcı Şarkılı Fotoğraf Video Yapıcı Şarkılı Fotoğraf Video Yapıcı Şarkılı Fotoğraf Video Yapıcı

En Son Versiyon

Versiyon
2.0.2
Güncelle
Şubat 27, 2024
Geliştirici
Easyelife
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
photo.video.maker.music.slideshow
Şimdi İndir

Şarkılı Fotoğraf Video Yapıcı Hakkında Daha Fazla

Müzikli ve Fotoğraflı Video Yapıcı, kullanımı kolay bir video yapımcısı ve video düzenleme uygulamasıdır. Müzikli Video Oluşturucu, fotoğraflar, animasyon efektleri, şık video şablonları, çerçeveler, arka plan müziği, sıcak geçişler, lirik fotoğraf durumu, emoji içeren yüksek kaliteli bir fotoğraf slayt gösterisi oluşturucu ve müzik videosu oluşturucudur.

Müzikli ve Fotoğraflı Video Oluşturucu, çok sayıda lirik video şablonu ve ücretsiz müzikal video vuruş efektleri ile klipleri ve fotoğrafları düzenlemeyi kolaylaştırır. Ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama, harika mv'ler oluşturmak ve kendi yaratıcı vlog'unuzu paylaşmak için idealdir. Şarkı Sözü Videosu, Festival Videosu, Yıldönümü Fotoğrafı, Doğum Günü Videosu, komik videolar gibi çeşitli içerikler oluşturmak için kullanılabilir.

Video Düzenleyici ve Video Oluşturucu, güçlü video düzenleme özelliklerine sahip hepsi bir arada bir araçtır. Bu özellikler arasında video kırpma, kesme, bölme, ters çevirme, hız ayarı, müzik ekleme, kalite kaybı olmadan video kaydetme gibi seçenekler bulunmaktadır.

Bu uygulamanın öne çıkan özellikleri arasında videoları kırpma, bölme, ters çevirme, döndürme, sıkıştırma gibi işlemleri yapabilme, çeşitli tema ve müzik türleri arasından seçim yapabilme, 4K HD video çıkışı gibi özellikler yer almaktadır.

Video Oluşturucu ve Slayt Gösterisi oluşturucu olarak da kullanılabilen bu uygulama, videolardan sese, müzikli slayt gösterileri oluşturmayı ve kişiselleştirilmiş videolar yaratmayı da mümkün kılar.

Ayrıca, fotoğrafları düzenleme konusunda da kullanışlı araçlara sahiptir. Bu araçlar arasında farklı filtreler, sanatsal yazı tipleri, çıkartmalar ve şablonlar yer almaktadır. Bu sayede, fotoğraf düzenleme işlemlerini kolayca gerçekleştirmek mümkündür.

Müzikli Video Düzenleyici ve Video Oluşturucu, video blogcuları ve video çalışanları için kullanımı kolay ve işlevsel bir uygulamadır. HD kalitesinde videolar oluşturmak ve özel anlarınızı kaydetmek için bu uygulamayı kullanabilir, sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla beğeni alabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.