header
QR Kod
Samsung Internet Browser

Samsung Internet Browser

geliştirici Samsung Electronics Co., Ltd.
(0 İncelemeler) Mart 30, 2024
Samsung Internet Browser Samsung Internet Browser Samsung Internet Browser Samsung Internet Browser Samsung Internet Browser Samsung Internet Browser

En Son Versiyon

Güncelle
Mart 30, 2024
Geliştirici
Samsung Electronics Co., Ltd.
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.sec.android.app.sbrowser
Şimdi İndir

Samsung Internet Browser Hakkında Daha Fazla

Samsung İnternet Video Asistanı, Karanlık Modu, Menüyü kişiselleştirin, Çevirmen gibi Uzantılar ile ve Gizli mod, Akıllı İzleme Önleme ve Akıllı Koruma ile gizliliğinizi koruyarak sizin için en iyi web taraması deneyimini sunar.

Samsung Internet, Galaxy Watch cihazlarında kullanılmak üzere tasarlanmış bir web tarayıcısıdır. Wear OS işletim sistemini destekleyen Galaxy Watch4 serisi ve sonrasında piyasaya sürülen tüm modellerde kullanılabilir. Bu sayede kullanıcılar saatlerinde internete bağlanabilir ve web sitelerini görüntüleyebilir.

Uygulamanın sağladığı yeni özellikler arasında geçmişi eşitleme desteği bulunur. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, Samsung Cloud üzerinden web sayfası geçmişlerini senkronize edebilirler. Böylece farklı cihazlardan internet geçmişlerine erişmek daha kolay hale gelir.

Samsung Internet, kullanıcıların internet gezinirken güvenlik ve gizliliklerini korumalarına yardımcı olur. Uygulamanın akıllı izleme engelleme özelliği, siteler arası izlemeyi tespit eder ve bunu engeller. Ayrıca korumalı tarama özelliği, bilinen zararlı siteleri kullanıcılara göstermeden önce uyarı verir.

Bu uygulama, kullanıcıların internet gezinmesini daha güvenli ve basit hale getirmek için çeşitli içerik engelleme araçları sunar. Android kullanıcıları, Samsung Internet ile 3. taraf uygulamaların filtrelerini kullanabilir ve böylece istenmeyen içeriklerden korunabilirler.

Uygulamanın kullanımı için gerekli olan izinler arasında konum, kamera, mikrofon, telefon, yakındaki cihazlar, müzik ve ses, fotoğraflar ve videolar, dosyalar ve medya ve bildirimler gibi seçenekler yer alır. Bu izinlerin çoğu isteğe bağlıdır ve uygulama varsayılan olarak bu izinlere erişim sağlamaz. Örneğin, konum izni, konum tabanlı içerik sağlamak için veya web sayfası tarafından istenildiğinde konum bilgilerini sağlamak için kullanılır. Bu sayede kullanıcılar izinlerini kontrol edebilir ve güvenliklerini koruyabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.