header
QR Kod
Samsung için uzaktan kumanda

Samsung için uzaktan kumanda

9.4.6 geliştirici osfunapps
(0 İncelemeler) Nisan 29, 2024
Samsung için uzaktan kumanda Samsung için uzaktan kumanda Samsung için uzaktan kumanda Samsung için uzaktan kumanda Samsung için uzaktan kumanda Samsung için uzaktan kumanda

En Son Versiyon

Versiyon
9.4.6
Güncelle
Nisan 29, 2024
Geliştirici
osfunapps
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.osfunapps.remoteforsamsung
Şimdi İndir

Samsung için uzaktan kumanda Hakkında Daha Fazla

Herkes evde dinlenmeyi ve en sevdiği programı TV'de izlemeyi arzular. Bu deneyim, TV'nizin uzaktan kumandasını bulamadığınızda veya kumandanızın pilleri zayıflayıp düzgün çalışmadığında genellikle can sıkıcı bir hal alır. Artık endişelenmenize veya yeni bir uzaktan kumanda sipariş etmenize gerek yok. Artık gelişen teknoloji ile birlikte, Samsung tv uzaktan kumanda da bir tık uzağınızda. Bunun için google arama çubuğuna "Samsung uzaktan kumanda" veya "Samsung TV için uzaktan kumanda" yazın ve güvenilir Samsung TV Uzaktan Kumanda uygulamamızı Play Store aracılığıyla cep telefonunuza indirin.

Bu uygulama, Samsung TV'lerinizi kontrol etmek için bir uzaktan kumanda cihazı olarak kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama, Akıllı ve Akıllı Olmayan Samsung TV'lerle eşleştirilebilir ve 3+ yaş grubu bile kolayca kullanabilir.

Samsung tv uzaktan kumanda özellikleri: Eğlenceli ve kullanımı basit, Akıllı ve Akıllı Olmayan TV'lerle uyumluluk, Samsung TV'ler için evrensel uzaktan kumanda, Tek dokunuşla YouTube, Netflix ve Spotify gibi diğer uygulamalara erişim, Medya oynatıcı, Koyu ve açık temalar, Kolay kurulum ve 3+ yaş için uygun.

Uygulama, kullanıcıların çok sayıda uzaktan kumanda arasından istediklerini seçebilecekleri Seçim Ekranı ve aynı ağa bağlı tüm cihazları gösteren Keşif Ekranı gibi kullanışlı ekranlara sahiptir. Uzaktan kumanda ekranı, seçilen uzaktan kumandayı gösterir ve kullanıcılara tıpkı asıl uzaktan kumandaymış gibi kontrol etme imkanı sunar. Ayrıca, dokunmatik ekran da kullanıcıların favori düğmeleri üst şeride eklemelerine ve ekranın yerleşik dokunmatik yüzeyini kullanarak gezinmelerine olanak tanır.

Akıllı TV'lerde yüklü olan tüm uygulamaların görüntülendiği Uygulamalar Ekranı ve kullanışlı bir medya ekranı da uygulamanın diğer özelliklerindendir. Uygulama, Tizen OS ile çalışan çeşitli Samsung TV modelleriyle uyumludur ve akıllı telefon veya tablet gibi cihazlara ihtiyaç duyar.

Bu uygulama, Samsung TV'ler için resmi bir uzaktan kumanda uygulaması olmasa da, tüm Samsung TV'lerle en iyi şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcıların görüşleri ve değerlendirmeleri uygulama geliştiricileri için önemlidir ve herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, uygulama ekibine ulaşmaktan çekinmeyin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.